Нью-Джерсі Pick 6 XTRA

Лотерея Нью-Джерсі Pick 6 XTRA: огляд

Як відданий фанат лотереї, ви вже знаєте, що є десятки ігор з усіх кінців світу, які йдуть за матрицею 6 із 49. Можливо, вам цікаво, чому ми збираємося дати вам інформацію про ще один такий варіант. Ну, у New Jersey’s Pick 6 XTRA є щось особливе. Вам уже цікаво? Пристебніться й насолоджуйтеся поїздкою — ось і ми!

Pick 6 XTRA

Pick 6 XTRA: введення

Pick 6 був запущений у 1980 році, і це була одна з перших ігор такого роду. Як ви, імовірно, можете здогадатися за назвою, це була гра з вибором 6 чисел і не було ніяких додаткових куль. Пізніше з’явилася спеціальна функція та видозмінена лотерейна гра.

Спочатку гравцям потрібно було вгадувати, принаймні, 4 номери комбінації відповідного розіграшу, щоб виграти приз. Вихідна матриця складалася із 39 номерів, а потім була збільшена до 42 номерів. Нинішній формат 6 із 49 був прийнятий у 2000 році. Був доданий новий рівень призу, а гравці одержали 3-доларовий приз за зіставлення 3 номерів.

Функція XTRA з’явилася в 2015 році. За додатковий долар гравці можуть брати множник. Цей множник застосовується до не джекпот-призів. Це також єдина функція, яка відрізняє Pick 6 XTRA від інших лотерей, які мають схожий формат.

Чи є Pick 6 XTRA шахрайством?

Ні, ви можете грати в лотерею впевнено! Pick 6 XTRA керується лотереєю Нью-Джерсі. Організація з’явилася в 1970 році і з роками стала оператором різних ігор. У своєму портфоліо організація має деякі з найпопулярніших лотерей: Pick 3, Pick 4, Jersey Cash 5 і Cash 4 Life. Організація також є оператором Нью-Джерсі для Powerball і Mega Millions. Зайве говорити, що останні відомості надто переконливо свідчать про її легітимність.

Якщо вам потрібна ще одна причина, щоб спробувати Pick 6 XTRA, майте на увазі, що лотерея Нью-Джерсі внесла більше 23 млрд доларів у хороші справи протягом багатьох років. Таким чином, частина грошей, яку ви витрачаєте на білет, буде спрямована ​​на підтримку освітніх установ і лікарень.

Як грати в Pick 6 XTRA?

Нічого складного, лише обрати 6 номерів із 49. По суті, це все, що вам потрібно зробити, щоб одержати квиток Pick 6 XTRA. Одна комбінація коштуватиме вам лише 1 долар, що є ще однією чудовою причиною для того, щоб спробувати цю лотерейну гру.

Зацікавлені в збільшенні шансів на перемогу ще більше? Не хвилюйтеся, спробуйте функцію XTRA. Вибір додаткового номера коштуватиме вам ще 1 долар, зате вона дозволить збільшити призи (не джекпот) випадковим множником. Вона також відкриває додатковий призовий рівень — 2 долари за збіг із 2 чисел.

Множник буде варіюватися від x2 до x5. Завдяки вибору номера XTRA гравці також збільшують свої загальні шанси на виграш. Докладніше про шанси ви прочитаєте в наступному розділі статті.

Pick 6 XTRA

Призи, нагороди та коефіцієнти

Шанси виграти джекпот становлять 1 із 13 983 816. Для кожного розіграшу мінімальний гарантований джекпот становить 2 млн доларів. Якщо переможця немає, джекпот переноситься на наступний розіграш. Згідно з оцінками лотереї Нью-Джерсі, джекпот збільшується приблизно на 200 000 доларів кожний наступний розіграш.

Найбільший джекпот у Нью-Джерсі Pick 6 XTRA був виграний на початку 2001 року. Одне подружжя стало на 48,9 млн доларів багатше після правильного визначення всіх 6 номерів виграшної комбінації розіграшу.

Шанси на виграш (за 1 долар США):

 • 6 номерів: 1 до 13 983 816
 • 5 номерів: 1 до 54,201
 • 4 номери: 1 до 1,032
 • 3 номери: 1 до 57
 • 2 номери: 1 до 8

Не можна недооцінювати й нижні рівні розподілу призів. Середній приз за зіставлення 5 номерів становить 2 700 доларів, а шанси на виграш даної суми становлять 1 із 54,201. Коли задається множник x5, середній другий рівень призових збільшується до 13 500 доларів.

Люди, які вгадують 4 цифри, можуть розраховувати на середній виграш в 56 доларів (280 доларів із задіяним множником x5). Загальні шанси одержати будь-який приз у Pick 6 XTRA становлять 1 із 54. Люди, які задіяли множник, мають шанси збільшити будь-який приз, крім джекпота.

Умови одержання грошей

Майте на увазі, що штат Нью-Джерсі має державний податок у розмірі 25 відсотків за призи, що перевищують 5 000 доларів. Іноземні резиденти повинні будуть платити 30-процентний податок, і він буде застосовуватися до всіх призів понад 300 доларів.

Якщо ви міжнародний гравець, ви повинні також уточнити особливості оподаткування у своїй країні. Швидше за все, ваш виграш піддаватиметься подвійному оподаткуванню — перспектива, яка не дуже радує.

Лотерея Нью-Джерсі виплачує призи 6 Pick XTRA у вигляді одноразового платежу, джекпот також може бути наданий у формі щомісячних платежів протягом 30 років. Тип платежу повинен бути вибраний у момент купівлі білета. Щомісячні платежі зазвичай більш вигідні, тому що гроші джекпота, які ще не були отримані гравцем, інвестовані. Існує одне незмінне правило, яке слід мати на увазі, — усі власники джекпота Pick 6 XTRA повинні брати участь у прес-конференції. Ця вимога зазначена в офіційних правилах гри. Це означає, що, купуючи білет, ви погоджуєтеся із цією умовою. Навіть якщо ви сором’язливі, вам усе одно доведеться виконати зобов’язання.

Чи можете ви купити білети онлайн?

Міжнародні гравці можуть спробувати Pick 6 XTRA у режимі онлайн. Декілька онлайн-лотерейних агентів продають білети на гру. На такого роду сайтах є офіційні представники, відповідальні за купівлю білетів від імені своїх клієнтів. Залежно від умов платформи більшість призів будуть зараховуватися безпосередньо на рахунок гравця. Власники джекпота однак повинні будуть вирушити в США й забрати свої мільйони особисто.

Pick 6 XTRA — чудова лотерея. Первісна концепція була досить спрощеною, але, на щастя, лотерея Нью-Джерсі вирішила струснути ситуацію в 2015 році. Додавання множника XTRA зробило лотерею затребуваною та частково вирішило проблему низьких призів, не пов’язаних із джекпотом.

Нью-Джерсі Pick 6 XTRA

Короткий огляд

Переваги лотереї — ті характеристики, які точно роблять Pick 6 XTRA саме тією грою, яку слід неодмінно спробувати.

Плюси:

 • відкрита для міжнародних гравців;
 • низькі ціни на білети;
 • множник може бути задіяний лише за 1 додатковий долар;
 • два розіграші на тиждень;
 • джекпот акумулюється, що забезпечує досить вражаючі виграші;
 • лотерея керується офіційним державним організатором;
 • частина виручки, одержуваної за рахунок продажу білетів, буде надходити на благодійні цілі;
 • шанси на перемогу в лотереї досить високі.

Мінуси:

 • для даної лотереї існує державний податок, застосовуваний до призів у понад 5 000 доларів;
 • податок на виграш ще вище для міжнародних гравців;
 • власники джекпота лотерейної гри повинні брати участь у прес-конференції.

Глянувши на список, ясно, що переваги переважують недоліки. Існує не так багато мінусів, щоб не любити Pick 6 XTRA. Низькі ціни на білети роблять гру відмінним варіантом для тих, хто не готовий витрачати великі гроші на шанс випробувати удачу, а спеціальна функція, що збільшує виграші, додає привабливості грі ще більше.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec