Лотереї Америки

215137hoxnrf1epp2ofn3x

США є однією з найбільш розвинених країн у світі за грою в лотереї. Найбільші виграші джекпотів зареєстровані саме на території Америки.

У Сполучених Штатах не існує національних лотерей, оскільки їх діяльність регулюється відповідно до законів окремих юрисдикцій (окремих штатів). Існують дві найбільші лотереї: «Мега Мільйони» (Mega Millions) і лотерея Powerball, які з’явилися завдяки злиттю декількох офіційних лотерей. На сьогоднішній день вони посідають лідируючі позиції в рейтингу популярності та є рекордсменами за величиною джекпотів. Також у США є безліч інших компаній, що проводять лотереї з розіграшем великих грошових призів, найцікавіші з яких представлено на нашому сайті з можливістю придбання білета.

Американські лотереї в Україні вже встигли стати досить популярними. Їх популяризації сприяє простота ігрового процесу та можливість виграшу реальних грошей. Сума виграшу для наших співвітчизників більш відчутна, ніж для жителів Америки, і може стати приємним бонусом для сімейного бюджету.

 • PowerBall

  PowerBall

  Найпопулярніша світова лотерея – американська гра Powerball. Вона цінується серед азартних гравців тим, що на її рахунку величезна кількість виграшів, отриманих за всю історію існування лотерей, і великі суми.

  Американська лотерея Powerball відома ще з 1988 року. Раніше вона називалася «Лото Америка». Сьогодні в цю гру тільки в США грає більше сорока штатів, не кажучи вже про решту світу. Щодня щасливчикам виплачується досить велика сума. Кожному під силу вибрати числа і почати життя заново, отримавши мільйон доларів. Найбільший виграш в історії склав 590,5 мільйонів доларів США. Станьте претендентом на слідуючий рекордный джекпот – прийміть участь в лотереї Powerball в Україні та інших країнах СНД.

  Детальніше

 • Mega millions

  Mega millions

  Як грати в Мега Мільйони? Гравець повинен вибрати 5 чисел із 75 для звичайних білих куль, далі необхідно зробити ставку на так звану золоту кулю (одне з п’ятнадцяти чисел). Крім того, існує опція з Мегаплікатором, який збільшує всі виграші, окрім джекпоту, в п’ять разів Наприклад, вигравши 10 тисяч доларів і маючи мегаплікатор, ви отримаєте всі 50 000. Непогано, чи не так?

  Детальніше

 • Super lotto

  Super lotto

  Super lotto — найбільш виграшна лотерея в Каліфорнії, її стиль гри нагадує гру в Mega million. Тираж проводиться щосереди і суботи. Перша назва гри звучала як «Каліфорнійська лотерея», але якийсь час по тому, а саме в 2000 році назва була змінена, що ніяк не відбилося на принципі гри Super lotto.

  Найменший джекпот цієї гри склав близько 1 000 000 доларів США, а найбільший – 193 000 доларів. Виграти може кожен, особливо якщо ви азартна людина, лотерея любить азарт і ризик. Ризикніть, саме ваш квиток може в результаті виявитися щасливим.

  Детальніше

 • FL Lottery

  FL Lottery

  Florida Lotto – одна з небагатьох лотерей в США з дуже високими виграшами. Вона відома в усьому світі і є пріоритетною для жителів високорозвинених країн. Перші розіграші лотереї проводилися в 1998 році по середах і суботах.

  У лотереї дуже прості правила. Для виграшу необхідно вибрати 6 номерів від 1 до 53. Все вирішує випадковість лотереї. Кожному бажаючому доступна гра в онлайн режимі.

  Детальніше

 • NY Lottery

  NY Lottery

  Лотерея NY Lottery почала свою діяльність ще в 1964 році. Багато людей вже відчули радість виграшу, може, варто спробувати і вам? Для гри в Нью-Йоркську лотерею необхідно вибрати 5 куль від 0 до 53 і шостий номер (додатковий) від одного до п’ятнадцяти. Всього п’ять номерів відокремлює вас від мільйона. Кожному під силу отримати такий презент, вам потрібно всього лише купити квиток.

  Кожен може перемогти, варто тільки спробувати. 1 до 15, 215, 785 – це означає, що кожен 115 – призовий квиток. Спробуйте і, можливо, саме ви отримаєте мільйони доларів.

  Детальніше

 • Pick 6

  Pick 6

  Правила Pick 6 досить прості. Кожний квиток ділиться на 5 окремих панелей. Кожна панель містить поле чисел від 1 до 49. Потрібно брати по 6 чисел із цих панелей. У процесі гри беруть участь від 1 до 5 панелей.

  Закінчилися улюблені комбінації? Ви можете скористатися випадковим підбором цифр «Швидкі 6!». Комп’ютер згенерує комбінацію спеціально для вас. Однією й тією ж добіркою чисел можна користуватися до 8 разів. Просто позначте кількість розіграшів на купоні.

  Детальніше

 • Hot lotto

  Hot lotto

  Прості правила та високі шанси на перемогу – ось дві ідеї, які покладено в основу «Хот Лото». У 2002 році Міжштатною лотерейною асоціацією в Америці була запущена гра, де не використовується лототрон, як у сотнях інших. У даній лотереї передбачено генератор випадкових чисел. Найперший джекпот становив рівно 1 млн дол. США. Лотерея «Хот Лото» проіснувала всього 7 років, на той час сума максимального виграшу становила 16 690 000 доларів. Щасливчика, який зірвав джекпот, звуть Роберт Кроузер. А на що ви витратите свій перший виграш?

  Детальніше

 • Hoosier

  Hoosier

  Хузьєр — рідне місто улюбленого серед гравців лото «Hoosier lottery». Квитків, що виграли джекпот на суму більше 1 млрд доларів, проданих у місті Hoosier з 1994 року, було близько 115 примірників. У середньому лотерея розігрує близько 24 000 грошових призів і 165 000 безкоштовних квитків «Хузьєр лотерея» щотижня. Хочете стати мільйонером уже зараз? Тоді придбайте квиток. Ваша доля у ваших руках.

  Детальніше

 • Mega Sena

  Mega Sena

  Лотерея «Mega Sena» – це не тільки одна з найбільших лотерей у Бразилії, але ще й гра, яку підтримує керівництво Федерального Банку. Щоб одержати значну суму на втілення абсолютно будь-якої своєї мрії, слід тільки купити квиток і зробити ставку. Може, саме ви зараз угадаєте 6 чисел і станете переможцем? Спробуємо?

  Детальніше

 • Baloto

  Baloto

  Колумбія — це не просто земля тисячі ритмів і смачної кави. Любителі міжнародних лотерей будуть приємно здивовані, дізнавшись, що в країні є декілька цікавих можливостей для виграшу готівки.

  Ви один із цих любителів лотерей? Чудово! Ви прийшли в потрібне місце! Сьогодні ми познайомимо вас з однією з найбільш популярних колумбійських лотерей — «Балото»

  Детальніше

 • Pick 6 XTRA

  Pick 6 XTRA

  Як відданий фанат лотереї, ви вже знаєте, що є десятки ігор з усіх кінців світу, які йдуть за матрицею 6 із 49. Можливо, вам цікаво, чому ми збираємося дати вам інформацію про ще один такий варіант. Ну, у New Jersey’s Pick 6 XTRA є щось особливе. Вам уже цікаво? Пристебніться й насолоджуйтеся поїздкою — ось і ми!

  Детальніше

 • Take 5

  Take 5

  Якщо ви ще не знайомі з лотереєю Нью-Йорка, то вам може бути цікаво, чи дійсно квиток Take 5 з Нью-Йорка коштує лише 1 долар? Це так. У лотереї не розігруються дуже великі джекпоти, зате в неї є вражаючі шанси. Одного цього факту може бути достатньо, щоб мотивувати вас. Давайте розглянемо інші особливості Take 5, щоб побачити, що ця лотерейна гра приносить учаснику..

  Детальніше

 • Megabucks

  Megabucks

  Лотерея Megabucks від Oregon — прекрасний джекпот із безліччю способів перемогти. Він не зростає стрибками, як деякі з мегаджекпотів, але це офіційна лотерея з дуже чіткими правилами та умовами. Kicker — це не просто ударна лінія, він може помножити ваш приз у чотири рази!

  Детальніше

 • Canada Lotto 6/49

  Canada Lotto 6/49

  Лотерейна гра 6/49 входить у трійку найпопулярніших лотерей Канади національного значення. Починаючи з 1982 року Лотерея Канади дала можливість гравцям самостійно обирати числову комбінацію свого білета, тим самим знешкодивши своїх конкурентів і висунувши гру на сучасний рівень.

  Детальніше

 • Texas Lotto

  Texas Lotto

  Історія Lotto Texas бере свій початок із листопада 1991 року, коли жителі штату дали добро на проведення лотерей, закріпивши це право на конституційному рівні. Лотерейна гра є державною та усіляко підстраховує гравців від небажаних грошових втрат та інших казусів. Мінімальний розмір джекпоту в Лото Техас становить 4 млн доларів США. Розіграші лотереї проходять стабільно щосереди та щосуботи. Час проведення тиражу – о 10:12 по полудню (за місцевим часом).

  Детальніше

Американські лотереї онлайн — це єдиний спосіб легально придбати білет у вашій країні. Щоб не стати жертвою шахраїв, будь ласка, при купівлі білетів будь-якої офіційної американської лотереї використовуйте офіційний сайт. 

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec