Австралійські лотереї

авст

В Австралії живе багато азартних людей, тому кількість їх національних лотерей дорівнює американським та європейським масштабам. Також більшість лотерей є аналогами американських, таких як лотерея Powerball.

Ці ігри популярні завдяки таким факторам.

 1. Простота. Вам не потрібно довго розбиратися в правилах гри. На ознайомлення з ними йде не більше 2 хвилин.
 2. Азартність. Для багатьох учасників гра в лото – один із деяких доступних способів різноманітити щоденну рутину та відчути нові яскраві емоції.
 3. Можливість виграшу. Якби ніхто не вигравав гроші, то лотереї не були б популярними. Шанс є у всіх, але не кожний вирішить випробувати долю. Чи шкодують переможці про свій ризиковий учинок? Навряд чи.

Ця нехитра справа щодня приносить країні відмінний дохід. Згідно зі статистикою, доходи держбюджету від проведення лотерей в Австралії посідають 5 місце. За останній рік бюджет країни одержав 3 млрд доларів. Відомо, що гроші витрачено, зокрема, на реставрацію визначних пам’яток столиці та ремонт лікарень.

Давайте більш детально познайомимося з австралійськими онлайн-лотереями, відомими на весь світ, дізнаємося принципи гри, розміри їх розіграшів.

 • Saturday National lotto

  Saturday National lotto

  Saturday National lotto в Австралії — одна з лотерей-першопрохідників. Гра відома ще з 1972 року. Будь-який бажаючий, який досяг віку 18 років, може приєднатися до розіграшу великої суми грошей, купивши білет австралійського лото. Джекпот становить 4 млн доларів. Розіграш проводиться у вихідні дні.

  Із 45 пронумерованих за порядком куль, починаючи з одиниці, випадковим чином обирають 9 куль. Перші 7 з них – виграшна комбінація, угадування якої гарантує вам одержання джекпота. Останні 2 кулі беруть участь у розіграші додаткових призів. Трансляція проходить щосуботи на місцевих телеканалах австралійського телебачення. Максимальний виграш за всю історію гри становив 108 млн доларів.

  Детальніше

 • OZ Lotto

  OZ Lotto

  «OZ Lotto Австралія» — це лотерея, більше відома у світі як «СуперСім». Лотерея була відрита в 1994 році організаторами Tatts Group, гра доступна в онлайн-режимі і для громадян України. Вам необхідно зареєструватися й отримати результати розіграшу на свою пошту.

  Граючи на офіційному сайті лотереї OZ Lotto, ви застрахуєте себе від небажаної фінансової нестабільності та невиплати грошових призів. Будьте обережні при виборі сумнівних партнерів і нелегальних лотерей.

  Детальніше

 • Oz PowerBall

  Oz PowerBall

  Powerball з Австралії – досить проста гра, яка, згідно зі статистикою, приносить виграш частіше за інші аналоги. Лотерея Powerball Australia створена на основі американської гри з такою ж назвою, але має ряд відмінностей. Основна з них – розмір набору кульок, з яких ви формуєте свою вибірку.

  В австралійській версії використовуються такі набори: 40 і 20 куль, пронумерованих за порядком. Кожний набір завантажується в окрему машину та перетасовується. Із першого набору ведучий дістає 6 куль, із другого – тільки 1 кулю. У підсумку виходить комбінація із 7 куль. Зможете вгадати всі – джекпот ваш.

  Детальніше

 • Wednesday Tattslotto

  Wednesday Tattslotto

  Проведемо короткий огляд Wednesday Tattslotto в Австралії? Лото по середах належить до найпопулярніших, хоча пропонує досить скромний джекпот. Ми вважаємо, що відносно гарні шанси і той факт, що ви можете обрати два додаткових номери на кожний розіграш, підвищують його репутацію. Як би то не було, ви вже тут, і ви хочете дізнатися, чи варто спробувати лото по середах. Сядьте, зробіть ковток кави (або ще чогось того, що ви п'єте), і дозвольте нам провести вас крізь лабіринт австралійських лотерей..

  Детальніше

 • NZ Powerball

  NZ Powerball

  Якщо ви вже бачили шанси на перемогу в цій грі, то, імовірно, почуваєтеся збентеженими й говорите собі, що Нова Зеландія Powerball – не варто й пробувати. Тихіше, ковбою! Хоча шанси потрапити до числа щасливих власників джекпота незначні, у лотереї Powerball у Новій Зеландії є набагато більше приємних бонусів, ніж просто джекпот. Швидше за все, якщо ви спробуєте цю лотерею, ви швидко в неї закохаєтеся. От основні причини.

  Детальніше

 • Australia Lotto

  Australia Lotto

  Ви отримуєте задоволення від прослуховування блюзу по понеділках? Я знайшов альтернативний метод залишити посмішку на обличчі на цілий день – це Лото понеділка. Великий грошовий приз стане прекрасним початком робочого тижня. Джекпот австралійської лотереї не зростає, проте він має стійкий головний приз в 1 мільйон. Крім цього, шанси на перемогу в Лотерею понеділка значно вищі, ніж в інших лотереях подібного формату.

  Детальніше

Відгуки про австралійські лотереї

Думку самих австралійців про їх національні ігри-лото ви можете прочитати на численних форумах австралійських лотерей. Люди об’єднуються в групи за інтересами, діляться своїми історіями перемог і способами збільшення ймовірності виграшу. Тепер австралійські лотереї в Україні представлені завдяки офіційним сайтам і представництвам. Що думають наші співвітчизники про онлайн-лото?

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec