Baloto Colombia

Колумбія — це не просто земля тисячі ритмів і смачної кави. Любителі міжнародних лотерей будуть приємно здивовані, дізнавшись, що в країні є декілька цікавих можливостей для виграшу готівки.

Ви один із цих любителів лотерей? Чудово! Ви прийшли в потрібне місце! Сьогодні ми познайомимо вас з однією з найбільш популярних колумбійських лотерей — «Балото».

Ліцензований і схвалений колумбійською комісією гравців, «Балото» вже вручив нагороди на суму в мільйони доларів. Якщо цього недостатньо, щоб вас схвилювати, шанси потрапити в джекпот Baloto набагато вищі за ті, що можуть запропонувати інші міжнародні лотереї.

Baloto Colombia

 

Що таке Baloto: короткий огляд

«Балото» — дуже забавна лотерея, у якій є як основний варіант розіграшу, так і дещо цікаве, більш відоме як Реванш. Це другий раунд, який використовує ті ж цифри, що й квиток, який брав участь під час первинної гри. У ній є декілька другорядних призів, тому, навіть якщо ви виграли великі гроші в основному розіграші, у вас усе ще є шанс виграти в додатковому.

«Балото» — шахрайство?

Як уже згадувалося, «Балото» визнається та ліцензується місцевою владою. Лотерея далека від шахрайства, і це дає вам прекрасний шанс виграти небагао грошей (особливо якщо ви розчарувалися у своєму національному лото). Отже, даємо відповідь на ваше запитання: «Балото» — не афера, і ви повинні спробувати в неї зіграти.

«Балото» для чайників — як грати

Немає нічого простішого, ніж обрати шість номерів із 45 можливих. Якщо у вас усі шість номерів указано правильно, ви виграєте джекпот Baloto. Первісний джекпот становить 2 000 млн песо. Якщо ніхто не виграє джекпот, то він буде приплюсований до наступної гри. Зайве говорити, що сума може досягти пристойної величини після декількох розіграшів без переможців.

У Реваншу є окремий гарантований джекпот — 500 млн песо. Таким чином, по суті, один набір чисел, представлених для одного раунду, дасть вам доступ до двох ігор. Хоча джекпот Реваншу нижче (близько 172 000 дол.), він усе одно не є сумою, яку можна легко викинути.

Розіграші «Балото» проходять щосереди та щосуботи. Квитки можна придбати в день розіграшу, але вам потрібно буде зайняти чергу за декілька годин.

Baloto Colombia

Призи та коефіцієнти

Шанси потрапити в джекпот відносно хороші, особливо коли йдеться про декілька із найбільш популярних міжнародних лотерей. Отримання 6 із 45 правильних чисел має ймовірність 1 до 8,155 мільйонів.

Дивізіон матчу:

 1. Приз 6 = 1:8,145,060.
 2. Приз 5 = 1:34 808.
 3. Приз 4 = 1: 733.
 4. Приз 3 = 1:45.

Розмір джекпоту залежатиме від кількості грошей, яка повернулася з попередніх розіграшів. Найвищий джекпот Baloto, коли-небудь виграний, досяг 47 млн дол. США.

Навіть люди, у яких є п’ять, чотири або три правильних чисел, можуть розраховувати на виграш. Для п’яти правильних номерів виграш може становити близько 5 млн песо (1700 дол.). Чотири правильні цифри принесуть прибуток приблизно в 5 500 песо (2 дол.). Останній не так вражає, але він усе одно може покрити витрати на придбання квитка.

Поради та рекомендації для активних балотерів

Очевидно, що очікування того, що джекпот буде накопичуватися, є ключем до того, щоб здобути шанс на одержання більшого доходу. Існує багато теорій виграшної гри, і ви можете легко обчислити цифри, які зустрічаються в «Балото» найчастіше. Якщо ви впевнені, що така стратегія збільшує ваші шанси на виграш, ви повинні спробувати. Не забудьте поділитися результатами з нами!

Гра в Реванш вимагає додаткової оплати, але можливість занадто хороша для зневаги нею. Так, призи Реваншу далекі від вражаючих, але отримати доступ до двох розіграшів — дуже гарна ідея.

Як іноземні гравці купують квитки на Baloto?

Обравши хорошого онлайн-лотерейного агента, міжнародні гравці можуть випробувати свою удачу в Baloto. На цих веб-сайтах є місцеві представники, які купують квитки від імені клієнтів. У кожного агента є особливі умови — перевірте їх, перш ніж обрати ту або іншу можливість.

Майте на увазі, що в Колумбії є так званий Impuesto a Ganadores de Loterias або податок на виграш у лотерею. Податок становить 17 відсотків від виграшної суми. Перш ніж купувати квиток, не зайвим буде перевірити оподаткування у вашій власній країні та чи не втратите ви частину суми два рази.

Baloto Colombia

Висновки про «Балото» Колумбія

Добре, давайте підсумуємо деякі з найважливіших переваг Baloto.

Плюси:

 • хороші шанси виграти джекпот;
 • регулярна нічия та реванш;
 • два розіграші на тиждень;
 • джекпот переходить до наступної нічиєї в разі відсутності переможців;
 • одержання п’яти правильних номерів також приведе до приємного виграшу;
 • відкритий для міжнародних гравців.

Досить цікаво спробувати, але важливо пам’ятати, що «Балото» — точно не та лотерея для людей, які шукають мільйони. Досить часто виграш є скромним, і це один із найбільших недоліків Baloto.

Зверніть увагу на ще декілька мінусів:

 • нижні рівні мають незначні призові суми;
 • колумбія має податок на виграші в лотерею.

Одне можна сказати впевнено: «Балото» — це законна міжнародна можливість заробляти на лотереях. Колумбія, однак, є країною з відносно скромними джекпотами. Щоб з’ясувати, чи подобається вам одна з найбільших лотерей Південної Америки, спробуйте зіграти в «Балото». Ми даємо однозначне схвалення!

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec