CA Superlotto

«Супер лотерею» знають не тільки в Каліфорнії, вона відома по всьому світу. Своїми джекпотами California Lotto підкорила жителів прилеглих континентів і країн СНД. Гравцям припала до душі «Супер лото Каліфорнія». Пропонуємо познайомимося з цією лотереєю ближче і дізнатися, що в ній особливого і чим вона заслужила визнання любителів всесвітньо відомих лотерей.

CA Superlotto

California Lotto — історія створення

California Lotto зародилася ще в 1984 році. Багато гравців не знають, але саме 6 листопада того ж року вийшов закон Про Каліфорнійську державну лотерею.Завдяки йому ця гра вийшла на якісно новий рівень легалізованої, повноцінної лотереї. Перший тираж пройшов 24.01.1985 року, відповідальними за розіграш грошових призів були Кеннард Вебстер, Джордж Докмэ і Говард Верннер.

CA Superlotto

Щоб все пройшло на вищому рівні, і лотерея Каліфорнія набула статусу діючої, ці, відомі на весь світ люди, доклали чимало зусиль. Відповідати державному рівню було вкрай складно, але організатори відкрили всього за три місяці штаб лотереї в Річардс на північ від центру міста.

Керівники першої лотереї

Запускав лотерею губернатор Каліфорнії, а Mark Michalko став адвокатом лотереї в 1985 році. Адвоката прийняли, щоб стежити за правильністю виконання гри. Перша лотерейна гра була Scratchers і була проведена 14 жовтня 1986 року.

Зміна правил

У 1996 році, в результаті судового процесу, Верховний суд Каліфорнії скасував ліцензію, аргументуючи свій вирок тим, що дана гра не є легалізованою на території Каліфорнії, і що подібного роду «заходи» погано відбиваються на державі. Тому у відповідь на рішення суду, правила гри були змінені на більш підходящі для уряду, що дозволило організаторам відновити роботу лотереї з повними правами на виплату призових гонорарів громадянам, які грають в каліфорнійську лотерею.

У 2005 році California Lotto стала частиною «Мега Мільйон», і продовжила гру на більш вигідних умовах.

California Lotto — правила гри

Super lotto — найбільш виграшна лотерея в Каліфорнії, її стиль гри нагадує гру в Mega million. Тираж проводиться щосереди і суботи. Перша назва гри звучала як Каліфорнійська лотерея, але якийсь час по тому, а саме в 2000 році назва була змінена, що ніяк не відбилося на принципі гри Super lotto.

Як виграти джекпот?

Відповідь очевидна — просто зіграти в цю легку гру, і удача сама прийде до вас. За допомогою онлайн-доступу ви без проблем перейдете по посиланню і опинитеся в світі Каліфорнійської лотереї. Виберіть п’ять чисел з 47, і можливо, всього лише за пару хвилин в ваших руках виявиться пристойна сума грошей. Отримати виграш ви зможете за допомогою своєї пошти за секунду, без документів і податків. Грати може кожен бажаючий, хто досягнув віку 18 років.

CA Superlotto

Джекпоти Super Lotto

Найменший джекпот цієї гри склав близько 1 000 000 доларів США, а найбільший – 193 000 доларів. Виграти може кожен, особливо якщо ви азартна людина, лотерея любить азарт і ризик. Ризикніть, саме ваш квиток може в результаті виявитися щасливим.

Джекпоти, не дивлячись на свою величезну суму, завжди виплачуються під час і без жодних нюансів. Головне знати, що ви граєте на сайті лотереї, а не є учасником нелегальних лотерей. На відміну від багатьох інших, даний сайт гарантує виплату виграшу без затримок і проблем.

Доступ до онлайн гри

Завдяки нашому сайту ви без проблем можете зіграти в гру, перебуваючи в будь-якому місці. Спробуйте перевірити удачу сьогодні, адже невідомо, що для нас приготувала доля. А раптом, фортуна вибере саме ваш квиток? Купити квитки California lotto ви можете, використовуючи наш сайт.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec