EuroJackpot

Лотерея «Євроджекпот» відома на весь світ. Жителі багатьох країн поспішають до своїх телевізорів, щоб подивитися розіграш і випробувати долю. У вас є унікальна можливість заробити, не вмикаючи телевізора, адже за ходом гри можна спостерігати безпосередньо зі свого комп’ютера. Познайомимося ближче з лотереєю Eurojackpot?

EuroJackpot

Eurojackpot: історія створення

Лотерея «Євроджекпот» — міжнаціональна європейська лотерея, уперше запущена в березні 2012 року. Станом на 1 лютого 2013 року серед країн, які беруть участь у ній, зафіксовані Німеччина, Данія, Латвія, Ісландія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Словенія, Фінляндія, Хорватія, Швеція та Естонія. Джекпот установлюється на початковому рівні 10 млн євро й може досягати позначки в 90 млн євро. Ціна білета «Євроджекпот» дорівнює 2 євро за 2 ставки. Шанс на виграш джекпота дорівнює 1 із 95 344 200.

EuroJackpot

Eurojackpot – правила гри

Eurojackpot lottery — досить проста гра, як і більшість світових лотерей-аналогів. Вам необхідно вгадати якомога більше чисел із 7  куль, які випали, щоб одержати довгоочікуваний джекпот уже сьогодні. Оберіть 5 номерів із 1 до 50 включно та дві додаткові кулі від 1 до 10. Якщо у вас 7 із 7, вітаємо, ви виграли головний приз!

Додатковий розіграш призів

Крім цих чисел є додаткові розіграші з 11 призовими місцями, де ви можете виграти суму від 8 млн євро. Може, настав час спробувати свої сили та купити квиток? Перемогти набагато простіше, ніж вам здається. Удача посміхається тільки тим, хто намагається, а не заздрить, коли інші одержують мільйони.

 

EuroJackpot

Джекпот Eurojackpot

Останній розіграш Eurojackpot lottery становить 31 млн євро. Кожний бажаючий може перемогти в цю дуже просту гру й змінити на краще своє життя за лічені хвилини, не виходячи з дому. Гроші надходять відразу ж після перевірки квитка.

Джекпоти за останній тиждень:

 • 14 000 000 євро
 • 24 000 000 євро
 • 10 000 000 євро
 • 14 000 000 євро
 • 18 000 000 євро
 • 24 000 000 євро

Немаленька сума, правда? Хочете одержати ці гроші сьогодні? Тоді заходьте на офіційний сайт Eurojackpot за посиланням, указаним нижче, і станьте власником 31 млн євро лише за декілька хвилин. Пам’ятайте: «Великі справи треба робити, а не обмірковувати вічно!».

Вимоги та обмеження

Для участі є деякі правила, яких варто дотримуватися під час розіграшу призів лотереї Eurojackpot. Ознайомтеся з ними перед тим, як приступити до боротьби за свої мільйони.

Щоб узяти участь у грі Eurojackpot, вам не обов’язково перебувати на території країни розіграшів. Головна вимога організаторів лотереї — повноліття. Особам, які не досягли 18-річного віку, суворо забороняється брати участь у розіграші призів.

На один квиток доводиться тільки один переможець. Але єдиний квиток — не обов’язкова вимога. Це не означає, що ви повинні купувати всього один квиток. Більше бквитків – більше реальних можливостей одержати джекпот. У разі перемоги всіх квитків ви зможете забрати виграш тільки від одного з них на вибір.

EuroJackpot

Лотерея без податків онлайн

Якщо ви купуєте квиток через Інтернет, то виграш надходить на ваш рахунок моментально та без збору податків. Тому купувати квиток онлайн набагато вигідніше. Ураховуйте даний факт при купівлі білета. Хто, якщо не ви, стане мільйонером за декілька хвилин? Лише перейдіть за вказаним посиланням, і ви здійсните свою мрію.

Розподіл виграшів

Для того щоб переможців в «Євроджекпот» було більше, існують багаторівневі виграші. Щасливчики можуть виграти джекпот, а наступні етапи принесуть гравцям білетів більше 8 млн євро.

Офіційний сайт Eurojackpot

Граючи на офіційному сайті лотереї Eurojackpot, ви застраховані від небажаних фінансових втрат і невиплати виграшів. Будьте обережні при виборі сумнівних партнерів і нелегальних лотерей. За допомогою нашого сайту ви без проблем станете на сходинку ближче до довгоочікуваної мрії. Усі відомі виграші джекпотів відбувалися спонтанно, і, як показує практика, фортуна прихильна до новачків і наполегливих гравців. Спробуйте зіграти в лотерею, відому на весь світ, і удача буде на вашому боці.

Розпочати грати ви зможете відразу ж після придбання білета на офіційному сайті. Зіграйте в європейську лотерею зараз! Лотерейний білет дуже часто ставав способом утілення всіх бажань, тим більше що виграти ви можете за лічені хвилини. Не потрібно годинами просиджувати біля телевізора, просто пройдіть за посиланням, і фортуна зіграє на вашу користь. Будь-який бажаючий може стати переможцем!

Купити квиток Eurojackpot

Ви не завжди можете купити квитки Eurojackpot у місцях придбання квитків — вам їх просто не знайти на території будь-якої країни, крім офіційних країн-партнерів «Євроджекпота». Єдина реальна альтернатива — купити квиток онлайн. Сьогодні це набагато простіше та безпечніше, ніж будь-коли. Ви можете жити на території будь-якої країни, не тільки тієї, де проходить сам тираж гри. Просто перейдіть за посиланням і спокійно приступайте до гри.

Світ Інтернету безмежний, тому наш сайт створив максимально зручні умови для любителів лотереї Eurojackpot. Пам’ятайте, що сумнівні сайти не гарантують вам виплату виграшу на відміну від офіційного сайту.

Як почати грати в Eurojackpot зараз

Після реєстрації акаунта вам потрібно відвідати сторінку Eurojackpot, купити квиток, і ви — учасник офіційної лотереї з електронним білетом. Краще замовляти відразу декілька білетів, щоб збільшити шанси на перемогу. Кожному під силу придбати білет, перебуваючи вдома, сидячи в теплому кріслі, без черги, ризику втрати паперового білета та інших неприємностей. Зіграйте в лотерею «Євроджекпот» і станьте мільйонером уже зараз.

Оставить комментарий

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec