Euromillions

Європейська лотерея Euromillions — одна з найбільш відомих та улюблених лотерей у Європі. Багато громадян України, Росії та інших країн СНД щодня заробляють грошові призи завдяки цій лотереї. Джекпот гри на сьогоднішній день досягає суми, що не перевищує 190 млн євро. За даними архіву лотереї, стартовий джекпот був 15 млн євро. Давайте познайомимося з Euromillions ближче та дізнаємося, як жителі України, Росії та інших країн заробляють з її допомогою.

Euromillions

Euromillions: історія створення

Гра з’явилася в 2004 році. На момент створення в лотереї брали участь лише три країни, але через деякий час до лотереї приєдналися й інші країни Європи, а потім і весь світ. Зараз лотерея дозволяє розбагатіти жителям більше 200 країн.

Euromillions є загальноєвропейською лотереєю. Вона була створена 7 лютого 2004 року. Перші результати цієї гри були оголошені 13 лютого 2004 року, а розіграш джекпота відбувся у Франції. Із моменту появи лотереї Великобританія, Франція та Іспанія були її організаторами й учасниками, але через декілька років Австрія, Бельгія, Ірландія, Люксембург, Португалія та Швейцарія приєдналися теж до лотереї Euromillions.

Euromillions

Euromillions – правила гри

Розпочати грати ви зможете відразу ж після придбання квитка на офіційному сайті. Випробуйте свою долю! Лотерейний квиток дуже часто ставав причиною щастя та втіленням усіх бажань. Будь-який бажаючий може виграти за лічені хвилини. Вам не потрібно годинами просиджувати в телевізора, просто пройдіть за посиланням, і фортуна зіграє на вашу користь. Усі люди, які одержали джекпот, нічим не відрізняються від інших. Просто вони не здавалися і сміливо йшли до своєї мети. Ви тримали в руках мільйон євро? Не відмовляйтеся від своєї мрії, зіграйте, і, можливо, уже сьогодні він стане вашим.

Коли проводяться розіграші?

В Euromillions розіграш джекпота, як правило, відбувається щовівторка та щоп’ятниці о 21:30  за паризьким часом.

Вам необхідно обрати 5 основних куль із діапазону від 1 до 50 і  2 додаткових «Lucky Stars» із 11 можливих. Для перемоги необхідно вгадати всі 5 основних номерів і 2 додаткових.

Як збільшити шанси на виграш?

Ви можете знайти останні результати Euromillions на нашому сайті відразу після розіграшу. Збільшуйте свої шанси на виграш джекпота, придбайте більше одного білета, і удача вам посміхнеться. Ви можете грати в Euromillions онлайн на офіційному сайті. Кожний бажаючий може одержати джекпот. Придбавайте свій лотерейний білет, і ви сьогодні ж матимете додатковий шанс стати мільйонером.

Одержання призу

Якщо ви перебуваєте на території України під час виграшу, то згідно із правилами лото Euromillions, одержати свій виграш ви можете тільки на території цієї країни. Не забудьте про це, коли починаєте свою гру. Усі призи виплачуються незалежно від того, громадянином якої країни ви є.

На один квиток доводиться один переможець, єдиний білет — не обов’язкова вимога, це не означає, що ви повинні купити лише один білет. Більше квитків – більше можливостей виграти. У разі перемоги всіх квитків ви зможете забрати виграш тільки від одного з них на свій розсуд.

Euromillions онлайн для жителів України та Росії

Якщо ви купуєте квиток через Інтернет, то виграш надходить на ваш рахунок моментально та без збору податків. Тому купувати квиток онлайн набагато вигідніше. Ураховуйте даний факт при купівлі квитка. Хто, якщо не ви, стане мільйонером за декілька хвилин? Лише перейдіть за вказаним посиланням, і ви здійсните свою мрію.

Щоб узяти участь у грі Euromillions, вам не обов’язково перебувати на території країни розіграшів. Головна вимога організаторів лотереї — повноліття. Особам, які не досягли 18-річного віку, суворо забороняється брати участь у розіграші призів. 

Джекпот

Euromillion jackpot на сьогоднішній день — 190 млн, і він продовжує зростати з кожним днем. Непогано для звичайної лотереї, правда? Хочете мати таку суму в себе на рахунку вже сьогодні? Тоді не варто зволікати. Купіть лотерейний квиток — і вперед до здійснення своїх бажань. Чим більше білетів, тим більше можливостей змінити своє життя.

Euromillions

Офіційний сайт Euromillions

Граючи на офіційному сайті лотереї Euromillions, ви вберігаєте себе від небажаних грошових втрат і невиплати виграшів неперевіреними сайтами. Будьте обережні при виборі сумнівних партнерів і нелегальних лотерей. За допомогою нашого сайту ви станете на сходинку ближче до довгоочікуваної мрії. Усі відомі виграші джекпотів відбувалися спонтанно, і, як показує практика, фортуна прихильна до новачків. Спробуйте зіграти в лотерею Euromillions, відому на весь світ, і удача буде на вашому боці.

Доступ до онлайн-гри Euromillions. Білети

Згідно з установленими правилами, для гри в лотерею необхідно перебувати на території країни, де відбувається гра Euromillions, але завдяки нашому сайту будь-яка людина, незалежно від місця знаходження та проживання, може взяти участь у розіграші призів.

Ви не зобов’язані купувати паперові білети Euromillions у касах. Придбання білетів онлайн стало набагато простішим і безпечнішим, ніж будь-коли. При цьому ви можете жити в Україні та інших країнах СНД.

На щастя, сьогодні можливості Інтернету безмежні, тому наш сайт створив максимально зручні умови для любителів лотереї Euromillions. Пам’ятайте, що сумнівні сайти не гарантують вам виплату виграшу, на відміну від офіційного представництва.

Оставить комментарий

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec