Лотереї Європи

евро меньше

Європейські лотереї – традиційний і звичний спосіб розваги в жителів Європи. На території Євросоюзу налічується декілька видів різних лото, правила яких досить схожі, відрізняються тільки шанси на перемогу та сума виграшів.

Переваги цих ігор:

 • можливість виграти величезні гроші, джекпоти часом досягають мільйонів євро або фунтів;
 • низьке оподаткування;
 • простота ігрового процесу, доступна будь-якому гравцеві.

Історія євролотерей

Починаючи з доби Середньовіччя, Європа поступово нарощувала науковий потенціал. Це стимулювало розвиток точних наук і сприяло створенню нових теорій. Лотереї – це класичний об’єкт дослідження теорії імовірності. Їх поява – природний процес у суспільстві, яке розвиває свій науковий потенціал і жадає цікавих розваг.

За свідченням істориків, перші згадки про лото в Європі датуються першим сторіччям до н. е. Октавіан Август, римський імператор, пропонував таку розвагу для своїх гостей.

Що стосується більш сучасного періоду розвитку лотерей, то найбільш відчутний виток розвитку відбувся в Англії. Франція слідом за Англією почала проводити лотерейні розіграші. Перша гра з’явилася в епоху Франциска I і називалася Loterie Royale. Згодом вона була заборонена й повернулася тільки в XX столітті в оновленому форматі.

Австрія приєдналася до європейської лотерейної хвилі тільки в XVIII столітті в часи правління Марії Терези. Першим щасливим власником суперпризу став віденський швець-підмайстер. Він одержав 600 дукатів.

 • French Lotto

  French Lotto

  Французька лотерея French Lotto – головна гра, яку пропонує Française des Jeux – оператор усіх лотерей у Франції. Вона вже з 1976 року робить людей мільйонерами.

  Розіграші проводяться щопонеділка, щосереди та щосуботи в 20.35 за центральноєвропейським часом. Мінімальний розмір джекпота – 2 млн євро. Він збільшується на 1 млн щоразу, коли ні в кого із гравців не випадає виграшний білет.

  Вам потрібно вибрати 5 випадкових чисел із набору, у якому кульки пронумеровано від 1 до 49, а також одне додаткове число, називане Chance, від 1 до 10.

  Детальніше

 • Lotto Germany

  Lotto Germany

  Лотерея «6 із 49» – дуже проста гра. Її принцип не відрізняється від інших. Просто оберіть 6 чисел із 49 (нескладно здогадатися, виходячи з назви лотереї) і бонусний номер від 1 до 9. Джекпот дістанеться тому, хто вгадає всі 6 чисел.

  Детальніше

 • SuperEnalotto

  SuperEnalotto

  Щоб грати в італійську лотерею, необхідно обрати 2 комбінації із 6 чисел, кожна від 1 до 90. Оберіть правильно всі числа, і ви виграєте джекпот. Виграти можна не тільки суперприз, але й інші грошові призи на менш значущу суму. Вони також беруть участь у розіграші.

  Будь-який гравець лотереї Superenalotto може стати учасником додаткового розіграшу призів Superstar. Ця гра була введена в 2006 році і відтоді стабільно приносить гравцям хороші гроші. Для участі в ній вам потрібно обрати один номер від 1 до 90 і вписати його в спеціальне поле у квитку. Номери для гри Superstar розігруються в окремому барабані.

  При купівлі квитка в Інтернеті ви можете обрати автоматичне заповнення номерів, зокрема, і для міні-лотереї Superstar. Комп’ютер сам згенерує число від 1 до 90.

  Детальніше

 • Euromillions

  Euromillions

  Гра з’явилася в 2004 році. На момент створення в лотереї брали участь лише три країни, але через деякий час до лотереї приєдналися й інші країни Європи, а потім і весь світ. Зараз лотерея дозволяє розбагатіти жителям більше 200 країн. Euromillions є загальноєвропейською лотереєю. Вона була створена 7 лютого 2004 року. Перші результати цієї гри були оголошені 13 лютого 2004 року, а розіграш джекпота відбувся у Франції. Із моменту появи лотереї Великобританія, Франція та Іспанія були її організаторами й учасниками, але через декілька років Австрія, Бельгія, Ірландія, Люксембург, Португалія та Швейцарія приєдналися теж до лотереї Euromillions.

  Детальніше

 • EuroJackpot

  EuroJackpot

  Eurojackpot lottery — досить проста гра, як і більшість світових лотерей-аналогів. Вам необхідно вгадати якомога більше чисел із 7 куль, які випали, щоб одержати довгоочікуваний джекпот уже сьогодні. Оберіть 5 номерів із 1 до 50 включно та дві додаткові кулі від 1 до 10. Якщо у вас 7 із 7, вітаємо, ви виграли головний приз!

  Крім цих чисел є додаткові розіграші з 11 призовими місцями, де ви можете виграти суму від 8 млн євро. Може, настав час спробувати свої сили та купити квиток?

  Детальніше

 • Swiss Lotto

  Swiss Lotto

  До 2016 року швейцарське лото випустило 22 мільйонери. Протягом багатьох років існування лотерейної гри проводився підрахунок переможців, який визначив 864 мільйонери. Завдяки великим джекпотам гра вважається однією з найбільш популярних у Європі. На щастя, із появою купівлі онлайн-білетів його популярність стала зростати по всьому світу.

  Детальніше

 • South Africa Powerball

  South Africa Powerball

  Шукаєте ще одну можливість випробувати удачу? Потрібна гра, яка має набагато кращі шанси, ніж переважна більшість американських та європейських лотерей? Добре, розміри джекпота цієї конкретної лотерейної гри не такі великі, але ви все одно можете виграти хорошу суму. Якщо ви дійсно знайдете таку можливість, ви можете спробувати Південну Африку Powerball.

  Детальніше

 • Otoslotto

  Otoslotto

  В Угорщині є ряд цікавих лотерей, і OtosLotto є однією з них. На сьогоднішній день це найбільш стара та популярна лотерея в країні. Вона бере свій початок із 1957 року, і, чесно кажучи, ми не зустрічали багато інших лотерей, які так довго зберігали б свою репутацію.

  Детальніше

 • HatosLotto

  HatosLotto

  Європейцям пощастило — у них так багато відмінних лотерей! Хорошою новиною є те, що в міжнародних гравців сьогодні є шанс перевірити свою удачу й забрати після цього відмінний джекпот. HatosLotto з Угорщини — одне із найбільш вигідних рішень.

  Декілька факторів визначають, чому HatosLotto стало настільки популярним. Якщо ви хочете спробувати щось нове й збільшити свої шанси стати мільйонером, продовжуйте читати. У нас є деякі деталі, що заінтригують вас.

  Детальніше

 • SuperStar

  SuperStar

  Просто, коли ви думаєте, що Італія може запропонувати виключно SuperEnaLotto, лотерея SuperStar виходить на головну сцену. Це ще один фаворит у країні, що має форму чобота. Декілька характеристик роблять SuperStar відмінною від SuperEnaLotto і, можливо, більш цікавою для гри.

  Деякі класифікують SuperStar як варіант SuperEnaLotto, однак, це набагато краща можливість. Множники, доступні в цій лотереї, збільшують призи, дозволяючи їм досягти вражаючих чисел.

  Детальніше

 • Tzokep

  Tzokep

  Країна, яка одержала всесвітню любов і грецьку міфологію (саме в цьому порядку), також принесла щось досить радісне для любителів лотереї з усіх куточків земної кулі. У лотереї «Грецький Джокер» (Tzokep) є 8 способів виграти приз плюс вражаючий джекпот, який може досягати більше 19 млн євро.

  Детальніше

 • Veikkaus Lotto

  Veikkaus Lotto

  Фінляндія — країна, що має довгу історію в організації лотерей. Інакше кажучи, люди, які живуть на Скандинавському півострові, десятиріччями практикували та вигравали вражаючі джекпоти. На щастя, ми живемо в цифровому, глобалізованому світі. Як результат – місцеві можливості стали широко доступними по всьому світу.

  Детальніше

 • Megalot

  Megalot

  Середа та субота вважаються щасливими днями в Україні. Чому так? Це дні тижня, у які відбуваються розіграші «Мегалот». Megalot — найбільша та найпопулярніша лотерея в країні. Завдяки дуже доступній ціні білетів і непоганим джекпотам (навіть якщо їх не можна вважати величезними) «Мегалот» в Україні, безумовно, варто спробувати.

  Детальніше

 • Poland Lotto

  Poland Lotto

  Що спільного в Миколи Коперника, Марі Кюрі та Шопена? Ні, це не жарт, усе правильно, ви читаєте огляд лотереї. Відповідь у тому, що всі троє із цих відомих людей є поляками.

  Крім того, що у світі з’явилася наука, музика та горілка, у Польщі ще виникла й одна із найбільш популярних і старих національних лотерей. Протягом багатьох років Poland Lotto створила велику кількість мільйонерів, і сьогодні вона сильніша та популярніша, ніж будь-коли.

  Це гра, яку ви вже з нетерпінням хочете спробувати? Давайте докладно розглянемо деталі Лото в Польщі, щоб визначити, наскільки підійде ця лотерея для моментального збагачення.

  Детальніше

 • Loteria romana

  Loteria romana

  Румунія Lotto 6/49 не схожа на інші національні лотереї, які з’явилися в 70-х і 80-х роках. Це більш нова гра, яка була офіційно запущена в 1993 році. За ці роки лотерея стала досить популярною серед румунів і сусідніх балканських країн.

  Це традиційна гра, у якій використовується матриця 6 із 49. Гра зобов’язана своїм створенням національному органу, відповідальному за організацію лотерейних ігор, виплату призів і виділення деяких коштів, отриманих у результаті продажу білетів, на благі справи.

  Детальніше

Лотереї Іспанії

Іспанські лотереї можна виділити в окрему підкатегорію завдяки тому, що на сьогодні ця країна лідирує за кількістю пан’європейських ігор, тобто ігор, у які грають у всій Європі. Це приносить країні більше 3 млрд на рік, а гравцям — можливість випробувати долю й назавжди змінити своє життя. 

 • La Primitivа

  La Primitivа

  Лотерейний квиток складається із двох блоків. У першому необхідно обрати номери від 1 до 54, у другому – від 0 до 9. Перша секція дозволяє вибрати 5 чисел, друга ж – тільки одне. Цей номер називається номером повернення і є ключовим, тому що, угадавши цей номер, ви гарантовано повертаєте собі вартість лотерейного квитка.

  Існує декілька категорій виграшів: 45 % від заробітку на проданих квитках одержує держава, 10 % йде на повернення вартості квитків, а решта 45 % суми витрачається на призові категорії (22 % — це джекпот, 33 % ділиться між рештою гравців, які виграли).

  Детальніше

 • El Gordo de Navidad

  El Gordo de Navidad

  Основа розіграшу – квитки з номерами від 00000 до 99999 (усього 100 000 шт.). Оскільки гра стала дуже популярною, то кількість бажаючих узяти участь, перевищує кількість білетів. Тому організатори змушені випускати кожний білет декілька разів під різними серіями.

  Більшість іспанців протягом усього року взагалі не беруть участі ні в яких лотереях, але на різдво обов’язково купують собі частину білета, обмінюються білетиками з рідними та друзями і т. д. Navidad – це більше традиція, ніж бажання збагатитися.

  Детальніше

 • BonoLoto

  BonoLoto

  Максимальний джекпот у 7 млн євро не може вас розбурхати? Не поспішайте! Є ще дещо в іспанському BonoLoto, про що Ви повинні пам’ятати. Поділимося з вами декількома унікальними якостями цієї гри. Маючи стандартний формат «6 із 49» і багаторічний досвід роботи, BonoLoto, безумовно, гідна вашої пильної уваги.

  Детальніше

Європейські лотереї – офіційний сайт

Грати в європейські лотереї онлайн можна тільки на офіційних сайтах. Це гарантує вам безпеку участі в розіграшах й отримання грошового призу в разі виграшу. Не довіряйте сумнівним точкам продажу – не збагачуйте шахраїв.

Європейські лотереї в Україні

Раніше в євролотереї можна було грати тільки на території країн Євросоюзу. Тепер вони стали доступні на території СНД, але тільки в онлайн-форматі. Це навіть вигідніше, оскільки отримана сума не підлягає оподаткуванню.

Як отримати виграш у лотерею в Європі, перебуваючи, наприклад, в Україні? Все просто. Якщо ви стали переможцем, то сума буде практично моментально перерахована на ваш банківський рахунок. Станьте наступним учасником лотерей Європи. Хто може грати? Усі люди, які досягли повноліття.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec