Фінляндія Veikkaus Lotto — великі шанси, відмінні призи, низькі ціни на білети

Фінляндія Veikkaus Лото: огляд

Фінляндія — країна, що має довгу історію в організації лотерей. Інакше кажучи, люди, які живуть на Скандинавському півострові, десятиріччями практикували та вигравали вражаючі джекпоти. На щастя, ми живемо в цифровому, глобалізованому світі. Як результат – місцеві можливості стали широко доступними по всьому світу.

Veikkaus Лото Фінляндії

Завдяки цим цифровим привілеям тепер можна ознайомитися із привабливістю фінського лото. Чи варто спробувати цю гру? Як у неї грати? Що на вас чекає? Так багато запитань, так мало часу, щоб знайти відповідь! Розслабтеся, сядьте зручніше. Ми зробили за вас усю важку роботу.

Veikkaus Лото Фінляндії: історія створення

Перші лотереї у Фінляндії були організовані в 1940-х роках. Фінський уряд відтоді ліцензував усі ігри та регламентував процес гри й отримання призів.

«Фінляндія Лото» також відома як Veikkaus Lotto. Вона була запущена в 1971 році, перший розіграш відбувся в січні того ж року. Згодом Veikkaus Lotto стала найпопулярнішою у Фінляндії, незважаючи на те, що жителі країни можуть вибирати серед більш ніж 20 ігор.

Цікаво відзначити, що формат гри залишився незмінним із самого початку її існування. Цей формат робить Veikkaus Lotto зовсім несхожою на інші національні лотереї, а також збільшує шанси на виграш.

Чи є Veikkaus Lotto шахрайством?

Veikkaus Лото Фінляндії

«Фінляндія Лото» — цілком законна можливість виграти небагато грошей. Хорошою новиною є те, що не так багато шахраїв існує, які використовують її ім’я. Шахраї дуже зацікавлені в тому, щоб полювати на людей, які хочуть протестувати великі ігри, такі як Euromillions і Powerball.

Більш докладну інформацію про гру та історію оператора можна знайти на офіційному сайті.

Національний оператор, який курирує «Лото» у Фінляндії, також відповідає за безліч інших популярних ігор у країні. До них належать Keno, Jokeri, Lomatonni, EuroJackpot, eBingo, Vakio, Viking Lotto та інші.

Veikkaus — це компанія, яка виділяє частину коштів, отриманих за рахунок купівлі білетів, на підтримку благих справ у Фінляндії. Частина грошей виділяється на реалізацію ініціатив у галузі мистецтва, науки, молоді та спорту. Міністерство освіти та Міністерство культури беруть активну участь у цьому процесі. Інакше кажучи, у вас немає причин турбуватися при купівлі білетів у «Фінляндію Лото». Гра цілком законна.

Veikkaus Lotto – правила гри

Ми вже натякнули на цікавий формат, і настав час уточнити. «Фінляндія Лото» — це матриця 7 із 39. Щоб грати, вам просто потрібно зробити вибір 7 чисел для гри із числового ряду 1-39. Одна лінія коштуватимете вам 1 євро (якщо ви живете та купуєте білети у Фінляндії).

Купуючи квитки у Фінляндію Lotto, гравці можуть також увести Джокер для додаткової можливості виграти готівку.

Крім стандартної опції купівлі білетів, ви можете вибрати функцію Double. Гра у Фінляндію Lotto Double обійдеться вам в 0,25 євро. Ця функція подарує шанс подвоїти суму, яку ви виграли за допомогою свого білета.

Призи та шанси на перемогу

Veikkaus Lotto має мінімальний гарантований джекпот у розмірі 700 000 євро. Угадайте всі 7 чисел для відповідного розіграшу, і ви станете набагато багатше. Якщо для розіграшу немає переможця, сума акумулюється та додається до наступної гри. Протягом багатьох років фінському лото вдалося досягти досить вражаючих джекпотів.

Найбільший джекпот, виграний в історії «Фінляндії Лото», становив 5,7 млн євро. У 2004 році одна родина правильно визначила всі номери і стала єдиним переможцем, що виграла таку вражаючу суму. Другий за величиною приз у 5,3 млн євро виграли в 2008 році. Із моменту створення «Фінляндія Lotto» випустила більше 270 нових лотерейних мільйонерів.

Шанси на перемогу за призовими категоріями:

 • 1 Приз (7 вгаданих чисел) — 1 із 15 380 937
 • 2 Приз (6 вгаданих чисел) + 1 — 1 із 1 098 638
 • 3 Приз (6 вгаданих чисел) — 1 із 73 242
 • 4 Приз (5 вгаданих чисел) — 1 із 1 477
 • 5 Приз (4 вгаданих числа) — 1 із 89

Шанси виграти джекпот становлять 1 із 15,38 мільйона — набагато вигідніші за ті, що пропонують інші національні та міжнародні лотереї.

Правильне визначення 6 номерів подарує другий призовий рівень усім власникам щасливих білетів. Звичайний приблизний розмір другого призового рівня становить 50 000 євро, а шанси виграти цю суму — 1 із 1 098 638. Третій призовий рівень має приблизну суму в 2000 євро та шанси на перемогу 1 із 73 242. Також є приз у розмірі 50 євро із шансом 1 із 1 477 і 10 євро — приз із шансом 1 із 89.

Veikkaus Лото Фінляндії

Інформація для переможців

Згідно зі статистичними підрахунками, майже 70 відсотків фінського населення грає у Veikkaus Lotto. Це основна причина, з якої процедури для переможців були максимально спрощені.

Однією з найголовніших характеристик Veikkaus Lotto є те, що всі призи оплачуються у формі одноразової суми, включаючи джекпот. Усі гравці мають один рік із дати розіграшу, щоб подати заявку. Призи, нижчі за 1 000 євро, можуть бути запитані в будь-якого ліцензованого продавця. Великі суми вимагають підтвердження особистості та спеціальної заповненої форми, поданої до штаб-квартири Veikkaus. Призи, які перевищують 20 000 євро, виплачуються протягом трьох тижнів, згідно з офіційними правилами Veikkaus.

Друга визначальна особливість — призи лотереї у Фінляндії не оподатковуються. Можуть бути деякі винятки, але загальне правило застосовується до переважної більшості випадків. Якщо ви міжнародний гравець, ви повинні будете оплатити податки лише у своїй країні. Той факт, що ви виграли міжнародну премію, не означає, що ви будете звільнені від оподаткування у своїй країні.

Veikkaus Lotto – онлайн

Veikkaus Lotto – один із безлічі прекрасних варіантів ігор для фанатів лотерей з усього світу. Білети на Finland Lotto можна купити онлайн з авторитетного веб-сайту перевіреного агента лотереї. На цих веб-сайтах є місцеві представники, відповідальні за купівлю білетів від імені клієнтів. Якщо ви виграєте через таку платформу, сума виграшу буде внесена на ваш рахунок. Заявка на джекпот повинна бути зроблена особисто.

Давайте повторимо ще раз усе те, про що ми дізналися щодо даної гри, і з’ясуємо, чому ж її варто спробувати.

Плюси:

 • авторитетна національна лотерея, відкрита для міжнародних гравців;
 • доступна в інтригуючому форматі 7 із 39;
 • мінімальний гарантований джекпот становить 700 000 євро;
 • джекпот накопичується в разі відсутності переможця;
 • шанси виграти джекпот дійсно гарні в порівнянні з тим, що можуть запропонувати інші національні лотереї;
 • функція подвоєння, яка збільшує розміри призів;
 • джекпот виплачується у вигляді безподаткової одноразової суми;
 • ціна білета низька.

Це все звучить прекрасно. Чи є щось, що робить Veikkaus Lotto менш привабливою для гравців?

Недоліків лише декілька:

 • нижні призові рівні не занадто вражають;
 • у цілому шанси на виграш будь-якого призу не такі високі в порівнянні з тим, що можуть запропонувати інші національні лотереї;
 • якщо ви міжнародний гравець, ви будете сплачувати місцеві податки.

Грати в Veikkaus Lotto дуже весело. До того ж ви можете легко купити свої білети онлайн, незалежно від того, у якій частині світу ви живете. Ви повинні обов’язково спробувати найпопулярнішу лотерею Фінляндії. Хто знає, можливо, вона стане вашим фаворитом і надасть вам довгоочікуваний шанс виграти.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec