Florida Lottery

Це унікальна американська гра, за допомогою якої жителі всього світу отримують величезні гроші щогодини. Будь-який бажаючий може виявитися гравцем цієї безпрограшної гри завдяки нашому сайту. Спробуйте, може саме для вас ця чудова лотерея буде вирішальною. Не мають значення ваше місце проживання і соціальний статус — перемогти може кожен.

Florida Lottery

Історія Florida Lotto

Florida Lotto – одна з небагатьох лотерей в США з дуже високими виграшами. Вона відома в усьому світі і є пріоритетною для жителів високорозвинених країн. Перші розіграші лотереї проводилися в 1998 році по середах і суботах. Багато людей встигли реально заробити за час існування цієї лотереї. Хочете випробувати долю-купіть квиток і вперед до мрій.

Джекпот

Найбільший джекпот Флорида лото за всю історію існування лотереї становить немислиму суму, а саме 106 500 000. У 1998р. цей виграш був розділений на п’ять чоловік. Згідно інформації з архівів лотереї, найбільше грошей в одні руки дісталося жителю штату Луїзіана в 2000 році – 21 000 000 доларів США.

Як грати

У лотереї дуже прості правила. Для виграшу необхідно вибрати 6 номерів від 1 до 53. Все вирішує випадковість лотереї. Кожному бажаючому доступна гра в онлайн режимі.

Шанси виграти

Кожен може перемогти, варто тільки спробувати. Шанси на виграш рівні – 1 до 17, 217, 787. Це означає, що кожен 17 – призовий квиток. Спробуйте, і, можливо, саме ви отримаєте мільйони доларів. Змініть своє життя сьогодні і весь час, що залишився, живіть як король. «Живи, граючи!»

Florida Lottery

Правила гри

Щоб взяти участь у грі Florida Lotto, вам не обов’язково знаходиться на території країни проведення розіграшів. Головна вимога організаторів лотереї — повноліття. Особам, які не досягли 18-річного віку, на жаль, заборонено брати участь у розіграші призів. Організатори стежать, щоб це правило не було порушено.

Один квиток принесе перемогу

На один квиток припадає один переможець, єдиний квиток не обов’язкова вимога, це не означає, що ви повинні купити один квиток. Більше квитків – більше можливостей виграти. У разі перемоги всіх квитків, ви зможете забрати виграш тільки від одного лотерейного квитка на свій розсуд.

Онлайн гра вигідніше

Якщо ви купуєте квиток через інтернет, то виграш приходить вам на рахунок моментально і без збору податків. Тому купувати квиток онлайн набагато вигідніше. Враховуйте даний факт при покупці квитка. Хто, якщо не ви, стане мільйонером за кілька хвилин. Лише перейдіть за вказаним посиланням, і ви здійсните свою мрію. Станьте мільйонером сьогодні, не відкладайте на завтра великі справи!

 Квитки Florida Lotto

Почати грати ви зможете відразу ж після придбання квитка на офіційному сайті. Користуйтеся легальним доступом на офіційному сайті лотереї Флориди.

Світ інтернету безмежний, тому наш сайт створив максимально зручні умови для любителів лотереї. Пам’ятайте, що сумнівні сайти не гарантують вам виплати виграшу на відміну від офіційного через доступ з нашого сайту.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec