Hoosier

Хузьєр — рідне місто улюбленого серед гравців лото «Hoosier lottery». Квитків, що виграли джекпот на суму більше 1 млрд доларів, проданих у місті Hoosier з 1994 року, було близько 115 примірників. У середньому лотерея розігрує близько 24 000 грошових призів і 165 000 безкоштовних квитків «Хузьєр лотерея» щотижня. Хочете стати мільйонером уже зараз? Тоді придбайте квиток. Ваша доля у ваших руках. 

Hoosier

Історія Hoosier

Протягом багатьох років власники лотереї Hoosier досягали досить дивовижних, майже неможливих результатів. Вони значно знизили акцизи для жителів Хузьєра, підтримували пенсіонерів, інвалідів, фінансували низку проектів штату Індіана, брали участь у всіх соціальних проектах і заходах.

Ось чому у випадку з Індіаною майже кожний власник квитка стає переможцем, нехай і не власником джекпота, але щасливим власником приємної грошової винагороди. Організатори беруть участь у житті свого штату й намагаються взяти активну участь у роботі щодо поліпшення умов життя людей.

Допомога державам

Квитків «Хузьєр лотереї» тільки в перший день розіграшу призів було продано на 8,5 мільйонів. Це був свого роду знак для власників, щоб розпочати розіграші призів. Засновники взяли позичку для відкриття лотереї, але вже в перший рік роботи було погашено 6 млн доларів США стартового фонду від держави. Відтоді організатори постійно виділяють гроші на благодійність не тільки жителям Індіани, але й інших регіонів, тим, хто потребує підтримки.

Останні досягнення Hoosier lottery

«Хузьєр лотерея» була визнана гідною вищої сертифікації Всесвітньої асоціації лотереї (WLA). Індіана визнана другою лотереєю після Каліфорнії, що заслужила таке почесне звання. «Відповідальна гра є основною цінністю в лотереї Hoosier» — сказала Сара М. Тейлор, виконавчий директор державної лотереї комісії Індіана.

Hoosier

Правила гри Hoosier

Джекпот виграє людина, яка вгадала всі 6 чисел із 48 можливих. Є гра у випадковий вибір, коли барабан викидає випадкові цифри на 6 кульках.

Джекпот становить 54 500 000 американських доларів. Хочете собі таку суму на рахунок? Зіграйте, виграти може кожний.

Хто може грати в Hoosier

Головна вимога організаторів лотереї — повноліття. Особам, які не досягли 18-річного віку, суворо забороняється брати участь у розіграші призів. Будь ласка, не порушуйте законодавство вашої країни. У разі виграшу неповноліття може стати непереборною перешкодою для одержання грошей.

Виграш в одні руки

На один квиток доводиться один переможець. Єдиний квиток — не обов’язкова вимога. Це не означає, що ви повинні купувати лише один квиток. Більше квитків – більше можливостей виграти. У разі перемоги всіх квитків ви зможете забрати виграш тільки від одного лотерейного квитка на свій розсуд.

Hoosier lottery онлайн

Якщо ви купуєте квиток через Інтернет, то виграш надходить вам на рахунок моментально та без збору податків. Тому купувати квиток онлайн набагато вигідніше, ураховуйте даний факт при купівлі квитка. Хто, якщо не ви стане мільйонером за декілька хвилин? Лише перейдіть за вказаним нижче посиланням, і ви здійсните свою мрію.

Одержання виграшу

Одержати виграш ви зможете, тільки перебуваючи на території країни, де відбувалася гра в лотерею Hoosier. Це означає, що якщо гравець виграв у Києві, то відповідно одержати виграш зможе тільки в Україні.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec