Lotto Germany

Лотерея Німеччини «6 із 49» – одна з найперших європейських лотерей. Розіграш призів уперше відбувся 9 жовтня 1955 року. Гра на сьогодні керується Deutscher Lottо Totoblock, власником 16 регіональних операторів лотерей у Німеччині. Розіграші первісно проводилися щосуботи, але з 1982 року до розкладу було додано середу, адже кількість бажаючих брати участь у лотереї «6 із 49» збільшувалася з кожним днем.

Lotto Germany

Germany lotto – правила гри

Лотерея «6 із 49» – дуже проста гра. Її принцип не відрізняється від інших. Просто оберіть 6 чисел із 49 (нескладно здогадатися, виходячи з назви лотереї) і бонусний номер від 1 до 9. Джекпот дістанеться тому, хто вгадає всі 6 чисел.

Вимоги та обмеження

Є деякі правила, яких слід дотримуватися, щоб одержати свій бажаний приз і стати мільйонером уже сьогодні. Виграти може кожний власник білета Germany lotto, можливо, щасливим виявиться саме ваш квиток.

Lotto Germany

Узяти участь у грі «6 із 49» ви зможете, перебуваючи на території Росії та України. Одна обов’язкова умова — особам, які не досягли 18-річного віку, суворо забороняється брати участь у розіграші призів. Обмеження за віком не є приводом відмовитися від мрії всього життя – стати мільйонером за декілька хвилин. Зіграйте, купіть білет, і вам пощастить саме сьогодні.

На один квиток доводиться один переможець. Єдиний білет — не обов’язкова вимога. Це не означає, що ви повинні купити лише один білет. Більше квитків – більше можливостей виграти. У разі перемоги всіх білетів ви зможете забрати виграш тільки від одного лотерейного білета на свій розсуд.

Німецька лотерея онлайн

Якщо ви купуєте квиток через Інтернет, то виграш надходить на ваш рахунок моментально та без збору податків. Тому купувати білет онлайн набагато вигідніше, ураховуйте даний факт при купівлі білета. Хто, якщо не ви, стане мільйонером за декілька хвилин? Лише перейдіть за вказаним нижче посиланням, і ви здійсните свою мрію.

Одержати виграш ви зможете, тільки перебуваючи на території країни, де відбувалася гра в лотерею «6 із 49». Це значить, якщо гравець виграв в Україні, то, відповідно, одержати виграш він зможе тільки в цій країні.

Lotto Germany

Німецьке лото «6 із 49» — офіційний сайт

Привілеїв гри на офіційному сайті значно більше, ніж здається. Граючи на офіційному сайті лотереї Germany Lotto, ви вбережете себе від небажаних фінансових втрат і невиплати виграшів. Будьте обережні при виборі сумнівних партнерів і нелегальних лотерей. За допомогою нашого сайту ви без проблем станете на шлях, що веде до довгоочікуваної мрії.

Квитки

Доступ до онлайн-гри можливий при наявності квитка. Купити квиток ви можете за допомогою Інтернету на нашому сайті. Просто перейдіть за вказаним нижче посиланням, і ви станете ближче до мрії стати мільйонером.

Lotto Germany

Джекпот

Найбільший виграш за весь час існування лотереї був 13 млн євро. Сьогодні джекпот 6 млн і постійно зростає. Відмінний стимул, щоб купити білет уже зараз? Хочете, щоб уся сума стала вашою — зіграйте. Удача посміхається тільки наполегливим гравцям.

Оставить комментарий

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec