NY Lottery

Коли справа доходить до американських державних лотерей, всі люди з трепетом чекають розіграшу призів. Жодна державна лотерея в світі не дасть вам можливості заробити більше, ніж лотерея NY Lottery. Лотерея є найбільшим і прибутковим бізнесом в Північній Америці. Щорічно більше трьох мільярдів доларів заробляють гравці цієї лотереї. Може, пора купити квиток і стати мільйонером? Давайте познайомимося з лотереєю NY lottery ближче.

NY Lottery

Нью Йоркська лотерея

Лотерея NY Lottery почала свою діяльність ще в 1964 році. Багато людей вже відчули радість виграшу, може, варто спробувати і вам? Для гри в Нью-Йоркську лотерею необхідно вибрати 5 куль від 0 до 53 і шостий номер (додатковий) від одного до п’ятнадцяти. Всього п’ять номерів відокремлює вас від мільйона. Кожному під силу отримати такий презент, вам потрібно всього лише купити квиток.

Історія Нью Йоркської лотереї

Кожен може перемогти, варто тільки спробувати. 1 до 15, 215, 785 – це означає, що кожен 115 – призовий квиток. Спробуйте і, можливо, саме ви отримаєте мільйони доларів. Змініть своє життя сьогодні і живіть весь час, що залишився, як король свого життя. Виграш в лотерею дозволить вам займатися улюбленою справою, мати всі матеріальні блага і відправитися подорожувати по всьому світу.

Джекпот Ігри

Найбільший джекпот в історії лотереї NY Lottery — 72 мільйони доларів. Така казкова сума була розділена між чотирма щасливими володарями квитків. Хочете отримати такий куш? Сьогодні ця цифра трохи менше, але джекпот зростає з кожним розіграшем.

Правила Нью Йоркської лотері

Щоб взяти участь в грі NY Lottery, вам необов’язково перебувати на території країни розіграшів. Кожен бажаючий може випробувати долю тільки завдяки нашому сайту. Дотримуйтеся деяких правил і обов’язково отримаєте свій мільйон доларів.

NY Lottery

Вікові обмеження

Головна вимога організаторів лотереї — повноліття. Особам, що не досягли 18 річного віку, суворо забороняється брати участь у розіграші призів. Мінімальні обмеження за віком не привід відмовитися від мрії всього життя – стати мільйонером за пару хвилин. Зіграйте, купіть квиток, і вам пощастить саме сьогодні.

Один квиток-переможець

На один квиток припадає один переможець. Єдиний квиток — не обов’язкова вимога, це не означає, що ви повинні купувати лише один квиток. Більше квитків – більше можливостей виграти. У разі перемоги всіх квитків ви зможете забрати виграш тільки від одного лотерейного квитка на свій розсуд.

Онлайн гра для країн СНД

Якщо ви купуєте квиток через інтернет, то виграш приходить вам на рахунок моментально і без збору податків. Тому купувати квиток онлайн набагато вигідніше. Враховуйте даний факт при покупці квитка. Хто, якщо не ви стане мільйонером за кілька хвилин. Лише перейдіть за вказаним посиланням, і ви здійсните свою мрію.

Квиток

Почати грати ви зможете відразу ж після придбання квитка на офіційному сайті. Спробуйте, лотерейний квиток дуже часто ставав причиною щастя і втіленням всіх бажань, тим більше, що виграти ви можете за лічені хвилини, вам не потрібно годинами просиджувати біля телевізора, просто пройдіть по посиланню, і фортуна зіграє на вашу користь.

Світ інтернету безмежний, тому наш сайт створив максимально зручні умови для любителів лотереї. Пам’ятайте, що сумнівні сайти не гарантують вам виплату виграшу на відміну від офіційного сайту через доступ з даного сайту.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec