Pick 6 Lottery

Лотерея Pick 6 робить більше гравців мільйонерами, ніж будь-яка інша гра! Джекпот починається від 2 мільйонів доларів і продовжує зростати доти, доки хтось його не виграє. Є навіть грошові призи для зіставлення тільки трьох номерів.

Pick 6 Lottery

Як грати в Pick 6 Lottery?

Правила Pick 6 досить прості. Кожний квиток ділиться на 5 окремих панелей. Кожна панель містить поле чисел від 1 до 49. Потрібно брати по 6 чисел із цих панелей. У процесі гри беруть участь від 1 до 5 панелей.

Закінчилися улюблені комбінації? Ви можете скористатися випадковим підбором цифр «Швидкі 6!». Комп’ютер згенерує комбінацію спеціально для вас. Однією й тією ж добіркою чисел можна користуватися до 8 разів. Просто позначте кількість розіграшів на купоні.

Як збільшити шанси на виграш?

Ви можете знайти останні результати Pick 6 Лото на нашому сайті відразу після жеребкування. Збільшіть свої шанси виграти джекпот: купіть більше одного квитка, і удача буде на вашому боці.

Україна та країни СНД у лотереї Pick 6

Багатьох жителів країн СНД цікавить запитання: чи можуть вони взяти участь у розіграші призів? Відповідь однозначна – звичайно, можуть. За допомогою нашого сайту ви без особливих зусиль станете учасником лотереї Pick 6. Онлайн-гра не відрізняється нічим від гри на території країн, у яких проводяться ці розіграші.

Pick 6 Lottery

Якщо ви купили квиток через Інтернет, то виграш надійде вам на рахунок моментально і без збору податків. Тому купувати квиток онлайн набагато вигідніше. Ураховуйте цей факт при купівлі квитка. Хто, якщо не ви, стане мільйонером за декілька хвилин, лише перейдіть за зазначеним посиланням, і ви здійсните свою мрію.

Оплата гонорару

Якщо ви житель України і під час гри перебуваєте на її території, то згідно із правилами лотереї Pick 6 одержати свій виграш ви можете тільки на території України. Майте це на увазі, коли починаєте свою гру. Усі призи виплачуються незалежно від того, громадянином якої країни є гравець. Головне, щоб гра здійснювалася на офіційному сайті.

Одержання призу

На один квиток доводиться один переможець. Єдиний квиток – не обов’язкова вимога, це не означає, що ви повинні купувати лише один квиток. Більше квитків – більше можливостей виграти. У разі перемоги всіх квитків ви зможете забрати виграш тільки з одного на свій розсуд.

Вік

Щоб узяти участь у грі Pick 6 Lottery, вам не обов’язково знаходитися на території країни, у якій проводяться розіграші. Головна вимога організаторів лотереї – повноліття. Особам, які не досягли 18-річного віку, суворо забороняється брати участь у розіграші призів. Не потрібно відмовлятися від можливості розбагатіти за пару хвилин. Мільйонером стати нелегко, але завдяки нашому сайту можна стати ближче до здійснення цієї мрії, до того ж – цілком законно.

Джекпот

Джекпот лотереї Pick 6 становить на сьогоднішній день 227 000 000 доларів і зростає з кожним днем. Непогано для звичайної лотереї, чи не так? Хочете мати таку суму в себе на рахунку вже сьогодні? Тоді не варто зволікати. Купіть лотерейний квиток і вперед до здійснення своїх бажань! Чим більше квитків, тим більше можливостей виграти.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec