Румунія Лото 6/49: коли знайомий формат є прибутковим для вас

Румунія Лото 6/49: огляд

Що ви знаєте про Румунію? Давайте трохи поінформуємо вас і розповімо вам історію про найпопулярнішу лотерею в країні. Румунія Lotto 6/49 дотримується добре відомого стандарту, який також був використаний різними іншими національними лотереями. Проте, можливо, варто спробувати зіграти. Давайте копнемо глибше, щоб дізнатися все хороше й не дуже.

Loteria Romania

Румунія Лото 6/49: вступ

Румунія Lotto 6/49 не схожа на інші національні лотереї, які з’явилися в 70-х і 80-х роках. Це більш нова гра, яка була офіційно запущена в 1993 році. За ці роки лотерея стала досить популярною серед румунів і сусідніх балканських країн.

Це традиційна гра, у якій використовується матриця 6 із 49. Гра зобов’язана своїм створенням національному органу, відповідальному за організацію лотерейних ігор, виплату призів і виділення деяких коштів, отриманих у результаті продажу білетів, на благі справи.

Чи є Румунія лото 6/49 шахрайством?

Румунія Lotto 6/49 – це гра, яку ви можете спробувати, не хвилюючись про те, що вас можуть обдурити.

Loteria Romania була створена ще в 1906 році, давши національному операторові багаторічний досвід роботи в цій галузі. Лотереї в країні на 100 відсотків регулюються законодавчою базою, у якій указується, хто може платити, як розподіляються призи та чи виграє лотерейний білет.

У 1992 році Loteria Romania приєдналася до європейських лотерей і Всесвітньої лотереї. Обидві ці організації високо цінуються і обидві працюють над просуванням інтересів державних лотерейних організацій. Таким чином, обидві організації впроваджують етичні стандарти та способи роботи, які забезпечують якість і прозорість.

Через свою довгу історію, популярність ігор у Румунії та членства в міжнародних організаціях, Loteria Romania можна вважати цілком законною. Поки ви купуєте білети в авторизованого продавця або авторитетного онлайн-агента, вам не варто про щось хвилюватися.

Сьогодні Loteria Romania підтримує численні благодійні організації та благі справи. Купуючи білет, ви також будете сприяти їхньому фінансуванню. Національна лотерея провела кампанії та зібрала гроші для реставрації пам’ятників, реконструкції будівель, для культури та підтримки музикантів/художників і т. д.

Loteria Romania – правила гри

Loteria Romania

У Румунія Lotto 6/49 розіграші відбуваються двічі на тиждень — щочетверга та щонеділі. Щоб узяти участь, ви повинні бути готові витратити 4,8 леї на один запис (приблизно 1,2 долара).

Гравці обирають 6 номерів у діапазоні від 1 до 49. Щоб виграти джекпот, вони повинні вгадати всі 6 номерів виграшної комбінації відповідного розіграшу. Залежно від кількості правильних збігів, гравці можуть стати переможцем одного з 4 доступних призових рівнів.

Білет, куплений у Румунії Lotto 6/49, також може бути використаний для участі в іншій грі Loteria Romania за назвою Luck (Noroc). Кожний квиток має 7-й номер, який призначається випадковим чином. Залежно від розіграшів можна виграти додаткові призи.

Призи та шанси

Визначте 6 номерів правильно, і ви виграєте джекпот Румунії Lotto 6/49. Шанси для цієї події становлять 1 із 13,98 мільйона.

Найбільший джекпот, будь-коли виграний, досяг 48,95 млн лей, а виграли його влітку 2013 року. Щасливий квиток був куплений у місті Галац. Другий за величиною джекпот був виграний у січні 2008 року. Сума була близька до рекордного джекпота — 46,93 млн лей.

Як ви вже здогадалися, джекпот акумулюється, якщо немає переможця. Таким чином, він може досягти досить значних розмірів після декількох розіграшів, на яких ніхто не вгадав усі 6 необхідних чисел.

Шанси на виграш за призовими категоріями:

 • 1 Приз (6 правильно позначених номерів) — 1:13 983 816
 • 2 Приз (5 правильно позначених номерів) — 1:54,201
 • 3 Приз (4 правильно позначених номера) — 1:1,032
 • 4 Приз (3 правильно позначених номера) — 1:57

Інші призові рівні непостійні. Сума, яку ви виграєте, залежатиме від кількості призових білетів і людей, які мають відповідний набір чисел. Призовий фонд для кожного з нижніх рівнів — це відсоток від загального обсягу продажів білетів.

Станом на червень 2016 року винагорода за 5 правильних номерів становила 19 990 лей (близько 4 900 доларів). Імовірність цієї події становить 1 із 54,201. Третій приз, виданий за 4 правильних номери, становить 377 лей, а шанси дорівнюють 1 із 1,032. Нарешті, визначення 3 правильних чисел подарує приз у розмірі 30 лей, а шанси дорівнюють 1 із 57.

Loteria Romania

Інформація для переможців

Джекпот Румунії Lotto 6/49 виплачується у вигляді одноразової грошової суми. Однак майте на увазі, що Румунія має 3 рівні лотерейного призового податку. Незалежно від вашої національності, ваш приз буде обкладатися цими місцевими податками.

Ставка податку на призи до 66 750 лей становить 1 відсоток. Призи між 66 751 і 445 000 лея будуть обкладатися єдиним податком у розмірі 67,5 лей плюс 16-процентний податок на суму, що перевищує 66 750 лей. Нарешті, призи, що виходять за рамки 445 000 лей, будуть обкладатися єдиним податком у розмірі 61 187,5 лей і 25-процентним податком на суму, що перевищує 445 000 лей.

Усі переможці мають 365 днів із дати розіграшу, щоб подати заявку. Loteria Romania починає виплачувати великі призи приблизно через 30 днів після дати подання. Майте на увазі, що подати заявку на джекпот можна виключно особисто та у штаб-квартирі Loteria Romania у Бухаресті.

Loteria Romania – онлайн

Румунія Лото 6/49 популярна на Балканах і в деяких інших європейських країнах. Це основна причина, за якою декілька авторизованих агентів онлайн-лотереї почали пропонувати білети в Румунію Lotto 6/49 міжнародним гравцям. Якщо ви вибираєте послуги такого веб-сайту, ви будете відправляти свої номери та оплату в Інтернеті. У лотерейного агента є місцеві представники, які відповідають за купівлю квитків від імені клієнтів. Якщо ви виграєте невеликий приз, то він буде зарахований безпосередньо на ваш онлайн-аккаунт. Якщо ви виграєте дуже велику суму або джекпот, вам потрібно буде подати заявку на виграш особисто, вирушивши до Румунії.

Romania Lotto 6/49 — найкраща міжнародна лотерея для вас? Ми не знаємо точно! Це дійсно залежить від ваших очікувань і типів ігор, які вам подобаються найбільше. Одне можна сказати впевнено – лотерейна гра є законною та цілком доступною. Ви можете легко зрозуміти, чи подобається вам вона, просто зігравши один раз.

Переваги та недоліки

Плюси:

 • лотерея має стандартний формат 6/49, який нескладний для гри;
 • лотерея відкрита для міжнародних гравців;
 • ціни на білети дуже низькі;
 • два розіграші на тиждень;
 • джекпот акумулюється до наступного розіграшу, якщо немає переможців для відповідного тиражу;
 • деякі з нижніх призових рівнів мають приємні грошові призи;
 • існує бонусна гра, у яку можна зіграти, купуючи білет Румунія Lotto 6/49;
 • джекпот виплачується у вигляді одноразової суми.

Також є декілька недоліків.

Мінуси:

 • це гра 6/49, і вона не пропонує нічого більш захоплюючого, ніж відомий формат;
 • найнижчі рівні ставок;
 • не занадто вражаюча Румунія має складну систему прибуткового податку, яка впливає на всі рівні призів.

До того, як великий джекпот накопичився шляхом акумулювання, ви отримаєте право на суму, яка не занадто велика, зате фіксована. Недоліки не особливо значні, особливо якщо враховувати вартість одного квитка. Деякі люди виграли великі суми, зігравши в Loteria Romania 6/49. Спробуйте гру, подивіться, як ви до неї ставитеся, і хто знає — можливо, вона стане вашим фаворитом у світі лотерей.

Оставить комментарий

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec