Saturday National lotto

Saturday National lotto в Австралії — одна з лотерей-першопрохідників. Гра відома ще з 1972 року. Будь-який бажаючий, який досяг віку 18 років, може приєднатися до розіграшу великої суми грошей, купивши білет австралійського лото. Джекпот становить 4 млн доларів. Розіграш проводиться у вихідні дні.

Saturday National lotto

 

Почніть грати в OZ Saturday

Лотерея OZ Saturday – улюблена гра австралійців та жителів інших країн і континентів. Це досить проста лотерея з великими виграшами. Хочете отримати свій мільйон? Тоді вперед за білетами, друзі! Фортуна любить наполегливих гравців.

OZ Saturday – правила гри

Із 45 пронумерованих за порядком куль, починаючи з одиниці, випадковим чином обирають 9 куль. Перші 7 з них – виграшна комбінація, угадування якої гарантує вам одержання джекпота. Останні 2 кулі беруть участь у розіграші додаткових призів. Трансляція проходить щосуботи на місцевих телеканалах австралійського телебачення. Максимальний виграш за всю історію гри становив 108 млн доларів.

Saturday National lotto

Лотерея без податків

Якщо ви купуєте білет через Інтернет, то виграш надходить вам на рахунок моментально та без збору податків. Тому придбавати білет OZ Saturday на офіційному сайті онлайн набагато вигідніше. Ураховуйте це при купівлі білета. У вас є реальна можливість стати мільйонером за декілька хвилин і здійснити давню мрію, якщо удача буде на вашому боці.

Вимоги та обмеження

Для участі в розіграші є деякі правила, яких потрібно дотримуватися під час проведення лотереї OZ Saturday. Ознайомтеся з ними перед тим, як приступити до боротьби за свої мільйони.

Щоб узяти участь у грі OZ Saturday з Австралії, вам не обов’язково перебувати на території цієї країни. Головна вимога організаторів лотереї – повноліття гравців. Особам, які не досягли 18-річного віку, суворо забороняється брати участь у розіграші грошової винагороди.

На один білет доводиться тільки один переможець. Але це не означає, що на одного переможця доводиться тільки один білет. Ви можете придбати будь-яку кількість білетів, чим їх більше – тим вище ймовірність одержати приз. Але в разі перемоги декількох або всіх білетів ви зможете зняти виграш тільки з одного з них на свій розсуд.

Не відмовляйтеся від мрії всього життя – стати мільйонером за декілька хвилин. Купіть білет OZ Saturday, зіграйте, і, можливо, вам пощастить саме сьогодні.

Офіційний сайт OZ Saturday

Дорогі друзі! Зверніть увагу, що гра на неофіційних сайтах не гарантує вам виплату коштів. Щоб убезпечити себе від шахрайства, беріть участь у розіграші на нашому сайті-представнику лотереї OZ Saturday, результати якої регулярно оновлюються в онлайн-режимі.

Ми постаралися створити максимально зручні умови для любителів лотереї OZ Saturday. Усі відвідувачі сайту можуть розраховувати на зручний інтерфейс та актуальне поновлення інформації.

Результати останнього розіграшу

$ 4,000,000

Призова категорія

Збіги

Оплата

1 Приз

6

A$ 1,961,964.00

2 Приз

5+2

A$ 10,679.40

3 Приз

5+1

A$ 10,679.40

4 Приз

5

A$ 1,128.55

5 Приз

4

A$ 31.90

6 Приз

3+2

A$ 21.70

7 Приз

3+1

A$ 21.70

8 Приз

2+2

A$ 11.85

9 Приз

1+2

A$ 11.85

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec