South Africa Powerball

Огляд Powerball Південна Африка — ваш шанс виграти великі гроші!

South Africa Powerball

Шукаєте ще одну можливість випробувати удачу? Потрібна гра, яка має набагато кращі шанси, ніж переважна більшість американських та європейських лотерей? Добре, розміри джекпота цієї конкретної лотерейної гри не такі великі, але ви все одно можете виграти хорошу суму. Якщо ви дійсно знайдете таку можливість, ви можете спробувати Південну Африку Powerball.

Якщо ви новачок, то вам обов’язково потрібно познайомитися із примхами цієї гри перед початком. Лотерея має декілька тузів у рукаві, тому, щоб уникнути різних негативних наслідків, слід ознайомитися з її правилами.

Чи є Південна Африка Powerball шахрайством?

Даємо відповідь на найважливіше запитання.

Південна Африка Powerball — це не афера, це насправді гра, пропонована національною лотереєю країни. Це одна з новітніх ігор у країні, і вона була створена в 2009 році. Гарні шанси й відносно великі джекпоти порівняно з іншими південноафриканськими іграми швидко підвищили її популярність.

Південна Африка Powerball – правила гри

South Africa Powerball

Тепер, коли ми знаємо, що це законна лотерея, давайте подивимося, як грати в південноафриканський Powerball.

Розіграші відбуваються щовівторка та щоп’ятниці. Мінімальний джекпот за гру становить 3 млн південноафриканських рандів. Якщо жоден гравець не вгадує всі номери, то вся сума переноситься на наступний розіграш. Так джекпот може продовжувати зростати і зростати. Найбільша сума, якої він коли-небудь досягав, становила 102,016 млн рандів, або близько 7,36 млн доларів США.

Гравці повинні обрати п’ять номерів у діапазоні від 1 до 45. Вони також повинні обрати Powerball у діапазоні від 1 до 20. Джекпот виграється, коли гравець угадує всі п’ять чисел і Powerball правильно.

Призові рівні, розподіли виграшів та коефіцієнти

Шанси виграти джекпот у Південній Африці Powerball — 1 із 24 435 180, що набагато вище, ніж у багатьох лотереях США та Європи! Наприклад, шанси виграти джекпот EuroMillions становлять 116 мільйонів.

Шанси правильного визначення 5 куль без номера Powerball — 1 із 1 286 062, а розподіл виграшів становить 13,33 відсотка (проти 42,07 відсотка для джекпота). Відповідність чотирьох основних куль і Powerball має коефіцієнти 1 із 122,176 і відповідність чотирьох основних куль без Powerball — 1 із 6,430.

Шанси на правильне визначення числових значень куль розіграшу:

 • 5 номерів + Powerball 1:24 435 180
 • 5 номерів 1:1,286,062
 • 4 номери + Powerball 1:122,176
 • 4 номери 1:6,430
 • 3 номери + Powerball 1:3,133
 • 3 номери 1:165
 • 2 номери + Powerball 1:247
 • 1 номер + Powerball 1:53

Ці цифри, імовірно, будуть дещо більшими, якщо ми додамо фактичні суми призів. Зрозуміло, що це просто середні. Точні цифри зазвичай залежать від кількості переможців на кожному рівні. Таким чином, людина, яка вгадала п’ять основних номерів без Powerball, може розраховувати на виграш у розмірі 30 000 доларів. Чотири кулі з Powerball принесуть приз у розмірі приблизно 1 500 доларів. Усі інші правильні комбінації чисел приносять набагато менший дохід.

South Africa Powerball: оподаткування

Ось наступне важливе запитання, яке цікавить більшість учасників: чи обкладаються виграші в Південній Африці Powerball податком? Ми збираємося ощасливити вас, сказавши, що виграші виплачуються без єдиного податку.

Проте, щоб бути в безпеці, ви можете перевірити закони та правила сплати податків у своїй власній країні.

Щоб грати в Powerball і перемагати, ви повинні бути віком не менше 18 років. Якщо ви виграєте, у вас буде 365 днів із дати виграшу призу, щоб затребувати гроші й вжити заходів щодо обробки платежу.

South Africa Powerball

Поради для гри в Південній Африці Powerball

Усе це звучить досить прекрасно, тому, можливо, нам варто обговорити деякі конкретні поради для збільшення ваших шансів стати мільйонером Південної Африки Powerball.

Ви можете почекати якийсь час, поки джекпот буде накопичуватися. А можете брати участь регулярно. Проте купівля одного білета досить доступна порівняно з багатьма іншими лотереями, і ви можете напевно мати свій щотижневий виграш.

Є декілька рекомендацій щодо пошуку парних і непарних чисел. Дуже рідко для одного розіграшу випадають тільки непарні або тільки парні числа, таким чином, правильна комбінація обох буде найрозумнішою стратегією. Деякі гравці заявляють, що краще мати три непарних та два парних числа. Чи прислухаєтеся ви до цієї поради, залежить від вас.

Powerball онлайн

Люди з Південної Африки можуть купити білети на Powerball у місцевих магазинах, через офіційний сайт гри та через мобільний додаток. Якщо ви іноземний гравець, вам доведеться шукати послугу представника лотереї. Ця послуга зазвичай складається з онлайн-платформи, яка дозволяє вам купувати лотерейні білети в багатьох країнах. Постачальник послуг має місцевого представника в кожній країні. Цей місцевий представник буде відповідати за купівлю вашого білета та допомогу вам в одержанні виграшу. Ціна окремого білета Південна Африка Powerball досить низька в порівнянні з іншими лотереями. Виграші не обкладаються податком. Призи оплачуються готівкою одноразово всією сумою. Джекпоти лотерейної гри не такі великі, як у деяких інших лотереях. Призи нижчого рівня зазвичай мінімальні. Сума призу також буде залежати від кількості переможців на кожному рівні.

Підбиваючи підсумок, можна сказати, що Africa Powerball — це законна можливість стати багатою людиною. Лотерейна гра має досить високі шанси на перемогу на різних призових рівнях і її призи не обкладаються податками. Лотерея є повністю законною й регулюється міжнародними правовими документами. Тож ви можете сміливо брати участь у грі!

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec