SuperEnalotto

Superenalotto – популярна національна лотерея Італії. Сьогодні вона стала доступною для гравців з усього світу. Купити білет Superenalotto можна в Інтернеті. Розіграші призів відбуваються щовівторка, щочетверга та щосуботи і проводяться в Римі.

SuperEnalotto

Superenalotto – правила гри

Щоб грати в італійську лотерею, необхідно обрати 2 комбінації із чисел, кожна від 1 до 90. Оберіть правильно всі числа, і ви виграєте джекпот. Виграти можна не тільки суперприз, але й інші грошові призи на менш значущу суму. Вони також беруть участь у розіграші.

Суперзірка

Будь-який гравець лотереї Superenalotto може стати учасником додаткового розіграшу призів Superstar. Ця гра була введена в 2006 році і відтоді стабільно приносить гравцям хороші гроші. Для участі в ній вам потрібно обрати один номер від 1 до 90 і вписати його в спеціальне поле у квитку. Номери для гри Superstar розігруються в окремому барабані.

SuperEnalotto

При купівлі квитка в Інтернеті ви можете обрати автоматичне заповнення номерів, зокрема, і для міні-лотереї Superstar. Комп’ютер сам згенерує число від 1 до 90.

Почати грати просто

Почати грати ви зможете відразу ж після придбання квитка на офіційному сайті Superenalotto. Для участі в лотереї не обов’язково просиджувати перед телевізором декілька годин і вираховувати хитрі комбінації. Купіть квиток, віддайте волю долі і спробуйте отримати заповітні мільйони. Пройдіть за посиланням і перевірте, наскільки ви щаслива людина.

Україна та лотерея Superenalotto

Тепер італійська лотерея Superenalotto українською доступна для гравців із країн СНД. Жителі цього регіону можуть брати активну участь у розіграші грошових призів і виграти головний із них – джекпот. Гра в режимі онлайн нічим не відрізняється від телеверсії, якою користуються італійці. Результати Superenalotto регулярно оновлюються. Якщо ви станете переможцем, то дізнаєтеся про це дуже швидко!

Виплата призів

Виплата грошового призу здійснюється на території тієї країни, у якій ви перебували на момент перемоги в лотереї. Якщо при цьому ви є громадянином іншої держави, то забрати гроші все одно зможете тільки там, де перебували під час проведення розіграшу. При цьому ваше громадянство ніяк не обмежує право претендувати на виграні на законній підставі гроші. Лотерея доступна для жителів будь-якої країни.

SuperEnalotto

Вимоги та обмеження

Виграш від одного білета належить тільки одній людині – його покупцю. При цьому кожний гравець може купити декілька лотерейних білетів, щоб збільшити свої шанси. Якщо з усього купленого набору білетів виграшними виявляться декілька з них, то ви повинні обрати тільки один, за яким будуть переведені в готівку гроші. У випадку онлайн-купівлі квитків не можна переводити в готівку гроші з усіх виграшних примірників.

Брати участь у боротьбі за грошові призи можуть тільки особи, які досягли 18 років. Участь у будь-яких лотереях неповнолітніх дітей заборонена на законодавчому рівні. Організатори Superenalotto настійно рекомендують вам не порушувати цю вимогу.

Переваги гри онлайн

Купівля білетів онлайн дає учасникам велику перевагу. У разі перемоги гроші надійдуть на ваш рахунок моментально, минаючи етап податкових зборів. У деяких країнах досить жорстке оподаткування, що поширюється на виграні джекпоти. Такий спосіб дозволить вам на законних підставах не витрачати власні гроші даремно.

Будьте обережні, купуючи квитки в Інтернеті. Гарантувати виплату грошей можуть тільки офіційні сайти лотереї або офіційні представники. Не станьте жертвою шахраїв – бережіть свої кошти.

Оставить комментарий

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec