Швейцарське лото Swiss Lotto

Швейцарське лото Swiss Lotto — можливо, ви станете 865-м мільйонером?

Swiss Lotto

Огляд швейцарського лото

До 2016 року швейцарське лото випустило 22 мільйонери. Протягом багатьох років існування лотерейної гри проводився підрахунок переможців, який визначив 864 мільйонери. Завдяки великим джекпотам гра вважається однією з найбільш популярних у Європі. На щастя, із появою купівлі онлайн-білетів його популярність стала зростати по всьому світу.

Відомо, що швейцарське лото дає шанс виграти запаморочливі джекпоти раз за разом. Хоча ціна білета трохи вища, ніж в інших міжнародних лотереях, це, безумовно, варто того, щоб спробувати удачу.

Swiss Lotto: історія створення

Swiss Lotto

Перший розіграш швейцарського лото відбувся 10 січня 1970 року. Спочатку формат був дещо іншим — гравцям доводилося обирати 6 номерів із 40. У 1986 році формат був змінений на 6/45. У 1988 році була запущена ще одна гра Joker.

Джокер як і раніше доступний сьогодні, що дає гравцям можливість виграти дуже великі грошові призи.

Остаточна зміна формату була оголошена влітку 2013 року. Саме тоді гра одержала свою матрицю, використовувану донині. Сьогодні гравцям потрібно обрати 6 номерів із 42 і додатковий сьомий номер із 6.

Чи є швейцарське лото шахрайством?

Через популярність Swiss Lotto з’явилися різного роду афери та шахрайські схеми, покликані зганьбити чесне ім’я та репутацію гри. Офіційна національна гра є цілком законною можливістю виграти різні суми грошей.

Swiss Lotto — це творіння SwissLos і Loterie Romande. Ці дві офіційні особи відповідають за безліч найпопулярніших лотерей, доступних у країні, — EuroMillions, Jass, Bingo, Clix, Sporttip і TotoGoal.

До функціонування цих двох офіційних осіб застосовуються як кантональні закони, так і федеральні правила. Саме тому гравці можуть бути впевнені, що їх не обманять.

Крім розподілу призових коштів, SwissLos і Loterie Romande відповідають за підтримку благих справ і починань. Деякі кошти, отримані за рахунок продажу білетів, спрямовані на підтримку 12 000 благодійних бенефіціарів. Більшість програм, підтримуваних організацією, відносяться до сфери культури, мистецтва, спорту, охорони навколишнього середовища та вирішення соціальних проблем.

Swiss Lottо – правила гри

Як уже згадувалося коротко у вступі, вам потрібно обрати 6 основних номерів із 42 і додатковий номер із діапазону 1-6. Зіставте всі 7 номерів, і ви станете наступним власником джекпота у Швейцарії.

Як тільки основні номери будуть обрані, гравцеві доведеться вирішити – грати у швейцарське лото з опцією Джокер чи без неї. Додаткова активація Swiss Lotto Joker коштує 2 CHF. Звичайний білет, куплений у Швейцарії, коштує 2,5 швейцарських франка.

Джокер визначається за допомогою додаткового шестизначного числа. Під час кожного розіграшу обирається шестизначне число після вибору основних 7 чисел. Гравці, білети яких відповідають числам Джокера, отримують додатковий приз. Мінімальна вимога — поєднати принаймні 2 послідовних номери справа наліво, щоб виграти. Люди, білети яких відповідають усім 6 номерам Джокера, можуть виграти додатковий приз у розмірі декількох мільйонів швейцарських франків.

При купівлі білетів гравці можуть відразу визначати числову послідовність. Кількість чисел, визначуваних у білеті, повинна бути вказана при купівлі. Також доступна передплата на джекпот — білети подаються тільки тоді, коли джекпот досягає певної суми, зазначеної гравцем.

Swiss Lotto: призи та коефіцієнти

Є 8 рівнів, що виграються учасниками призів у Swiss Lotto. Очевидно, що найпривабливішим призовим рівнем є джекпот.

Шанси виграти джекпот становлять 1 із 31 474 716. Мінімальний гарантований джекпот становить 1,5 млн CHF. Якщо переможця немає, сума накопичується до наступного розіграшу. Це основна причина, з якої Swiss Lotto за останні роки випустило досить ефектні джекпоти.

Swiss Lotto

Шанси на перемогу у Swiss Lotto:

 • Приз 5 + 1 – імовірність 1:31 474 716
 • Приз 6 — імовірність 1:6 294 943
 • Приз 5 + 1 — імовірність 1:145 716
 • Приз 5 — імовірність 1:29 143
 • Приз 4 + 1 — імовірність 1:3,331
 • Приз 4 — імовірність 1:666
 • Приз 3 + 1 — імовірність 1:220
 • Приз 3 — імовірність 1:44

Найбільший джекпот до сьогоднішнього дня становив 48,59 млн швейцарських франків (49,91 млн доларів США). Цей неймовірний джекпот був виграний улітку 2014 року, а щасливими номерами, які стали виграшною комбінацією, були 3, 4, 7, 21, 22 і 23 із додатковим номером 2.

Другий за величиною джекпот становив 35,78 млн франків, і його виграли в 2010 році.

Коли йдеться про додаткові призи Джокер, тут варто зазначити, що найбільший із них становив 5,88 млн франків, і виграли його в останні місяці 2015 року. Призи Джокер часто перевищують декілька мільйонів франків, додаючи хорошу суму до основної суми призу або надаючи людям, які не виграли головний приз, відмінні гроші.

Другий приз лотереї розподіляється серед учасників, у яких 6 основних номерів збіглися з виграшною комбінацією. Приз — 1 млн швейцарських франків, і шанси на його виграш становлять 1 із 6 294 943. Це максимальний виграш, якщо є тільки один переможець. У випадку з декількома переможцями мільйони франків будуть поділені порівну між цими людьми. Як правило, 5 основних номерів і бонусне число мають шанси 1 до 145 716 і приз — 10 000 швейцарських франків. Чотири вгаданих основних числа і бонусний номер дають приз у розмірі 150 швейцарських франків.

Мінімальний приз доступний для трьох правильно вгаданих основних номерів. Нагорода становить 10 франків. Загальний коефіцієнт виграшу в кожному призі — 1 до 31. Це досить значна кількість, особливо враховуючи той факт, що більшість рівнів мають досить великі призи.

Грошові призи переможцям виплачуються одноразово одним платежем. Майте на увазі, що у Швейцарії діють правила оподаткування лотереї. Кінцева сума, яку ви отримаєте, — це приз із вирахуваним податком, який буде утриманий організаторами лотерейної гри. Призи до 1 000 швейцарських франків не обкладаються податком. Частина призу, яка перевищує 1 000 CHF, буде обкладатися 35-процентним податком на прибуток.

У гравців є 26 тижнів із дати розіграшу, щоб подати заявку на виграш. Будь-яка сума менше 1 000 швейцарських франків може бути запитана в декількох місцях по всій Швейцарії. Великі суми гравці можуть одержати лише після проходження окремої процедури, після чого сума (мінус податкове відрахування) буде відправлена на банківський рахунок, наданий гравцем.

Swiss Lotto

Swiss Lotto Online

На щастя, білети Swiss Lotto можна придбати в Інтернеті. Ряд авторизованих онлайн-лотерейних платформ надають білети Swiss Lotto міжнародним гравцям. У них є місцевий представник, відповідальний за купівлю білетів від імені клієнта. Якщо ви житель іншої країни і хочете грати у швейцарське лото, ви повинні перевірити місцеві податки заздалегідь. Швидше за все, ви будете піддані подвійному оподаткуванню, вигравши велику суму у швейцарську лотерею.

Swiss Lotto – це приголомшлива можливість виграти велику суму грошей і повеселитися. Зайве говорити, що обидва ці аспекти дуже важливі.

Підіб’ємо підсумок щодо найважливіших переваг цієї міжнародної лотереї.

Плюси:

 • проводяться два розіграші на тиждень;
 • мінімальний гарантований джекпот становить 1,5 мільйони франків;
 • гра відкрита для міжнародних гравців завдяки купівлі онлайн-квитків;
 • Joker може дати досить приємний додатковий приз;
 • є 8 призових рівнів, більшість з яких надають відмінні суми;
 • шанси виграти будь-який приз у швейцарській лотереї дійсно високі;
 • призи в розмірі до 1 000 швейцарських франків не обкладаються податком;
 • виграші виплачуються у вигляді одноразової суми.

Усе це звучить разюче, але чи є щось, про що можна хвилюватися?

Мінуси:

 • великі призи піддаються значному оподаткуванню у Швейцарії;
 • квитки коштують трохи вище, ніж в інших міжнародних лотереях.

Лотерея існує вже багато десятиліть, забезпечуючи суспільство безліччю лотерейних мільйонерів. Якщо вам подобаються лотереї із захоплюючими розіграшами і ви зацікавлені у великих джекпотах, ця гра однозначно вам сподобається.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec