Take 5 — кращі шанси в Нью-Йорку!

Якщо ви ще не знайомі з лотереєю Нью-Йорка, то вам може бути цікаво, чи дійсно квиток Take 5 з Нью-Йорка коштує лише 1 долар? Це так. У лотереї не розігруються дуже великі джекпоти, зате в неї є вражаючі шанси. Одного цього факту може бути достатньо, щоб мотивувати вас. Давайте розглянемо інші особливості Take 5, щоб побачити, що ця лотерейна гра приносить учаснику.

Take 5

Нью-Йорк Take 5: введення

Перший розіграш Take 5 відбувся в лютому 1992 року. Спочатку розіграші проводилися виключно щоп’ятниці, але поступово популярність гри збільшувалася. Сьогодні розіграші проводяться щодня.

За ці роки лотерейна гра Take 5 зібрала велику кількість шанувальників через те, що в неї великі шанси (через невелику матрицю вибору) виграти. Відповідно до однієї з рекламних кампаній, Take 5 випускає 100 000 переможців на день. Незважаючи на те що більшість цих людей виграють відносно невелику суму, результат досить вражає, як для скромної державної лотереї.

Take 5 – шахраї чи ні?

Take 5 — одна з ігор у переліку державних лотерей у Нью-Йорку. Створення державної лотереї відбулося в 1966 році, коли конституційні поправки санкціонували її управління. Основна мета створення організації полягала у збиранні коштів для ініціатив і проектів у галузі освіти.

Лотерея Нью-Йорка з її довгою історією та безліччю ігор у своєму портфоліо цілком законна. Фонди лотерейної гри керуються Департаментом податків і фінансів Нью-Йорка, що, мабуть, є хорошим знаком.

Крім Take 5, лотерея Нью-Йорка відповідає за безліч додаткових ігор, таких як Quick Draw, Cash4Life, Pick 10, Lotto і Win 4. У лотереї також є можливість миттєвої гри з нуля, і це місцевий оператор для Mega Millions і Powerball.

Як грати в NY Take 5

Зіграти в Take 5, дійсно, дуже просто. Усе, що вам потрібно зробити, це одержати свій 1-доларовий квиток, позначити 5 чисел із 39, і все готово. Щоб виграти джекпот, вам потрібно буде вгадати всі 5 номерів виграшної комбінації щоденного розіграшу.

Розіграші проводяться щодня, а білети на відповідну гру можна придбати до 11-ї вечора для відповідного розіграшу.

Крім стандартної гри, у Take 5 є додатковий варіант, названий миттєвою перемогою. Щоб активувати миттєву перемогу, вам доведеться заплатити додатковий 1 долар. Щоб виграти, вам потрібно буде вгадати хоча б один номер із числового набору миттєвого виграшу для відповідного розіграшу. По суті, цей варіант надає деякі додаткові призи поверх стандартних рівнів.

Призи та шанси

Take 5

Гравці, які правильно позначили всі 5 номерів відповідного розіграшу, виграють джекпот Take 5. Шанси на це 1 із 575 757 — досить вражаючі порівняно з іншими лотереями. Єдиним недоліком є те, що Take 5 не накопичує масивні джекпоти. 

Найбільший джекпот в історії Take 5 становив 156,926 доларів. Щасливий переможець — Clarence Clawson з Limestone. Йому вдалося зберегти перемогу в секреті приблизно за тиждень до того, як він одержав свій виграш. Він був єдиною щасливою людиною, яка претендувала на цю суму.

Щоб виграти другий приз, гравці повинні вгадати 4 номери. Імовірність цієї події становить 1 із 3 386, і можна очікувати, що нагорода становитиме близько 500 доларів. Три правильних номери дають третій приз (25 доларів), а 2 правильних номери приведуть до безкоштовного швидкого квитка.

Take 5 має загальні шанси виграти приз у діапазоні від 1 до 8 — це відмінна статистика для фанатів лотереї, які обирають свої ігри на основі чисел і статистичного аналізу.

Слід мати на увазі, що всі призи оплачуються на основі pari-mutuel. Це означає, що відповідний призовий фонд розподіляється рівномірно між усіма людьми, у яких є правильний набір виграшних номерів.

Інформація для переможців

Призи в розмірі до 600 доларів можуть бути пред’явлені в будь-якій точці продажів Нью-Йоркської лотереї. Гравці мають у своєму розпорядженні до одного року після дати розіграшу, щоб зажадати свій виграш.

Люди, які виграють великі суми (переможці джекпота в тому числі), повинні будуть дотримуватися процедури видачі призу, зазначеної на офіційному веб-сайті лотереї Нью-Йорка. Такі переможці повинні заповнити дозвіл на внесення депозиту на свій банківський рахунок. Є численні центри обслуговування клієнтів лотереї штату Нью-Йорк, які можуть надати додаткову інформацію про всі особливості процедури.

Штат Нью-Йорк утримує податки до виплати лотерейних призів. Федеральне утримання становить 25 відсотків для громадян США і 30 відсотків для іноземців, які виграють у лотерею. Такі податки утримуються Комісією з азартних ігор на призи, що перевищують 5 000 доларів. Крім того, є 8,82 відсотка податку штату Нью-Йорк.

Take 5

Чи можете ви грати в Таke 5 онлайн?

Таke 5 — державна лотерея. Хорошою новиною є те, що на відміну від багатьох інших державних лотерей, у цю можна грати онлайн. Вона доступна через веб-сайти онлайн-лотерейних агентств, які будуть відповідати за купівлю білетів від імені своїх міжнародних клієнтів.

Немає нічого особливо вражаючого в Take 5. Ця лотерея в Нью-Йорку має свою ізюминку. Низька ціна білета та гарні шанси на виграш — дві відмінні характеристики. Ось повний список переваг.

Плюси:

 • організована лотерея офіційною державною особою;
 • розіграші проходять щодня;
 • вартість білета коштує лише 1 долар;
 • шанси виграти джекпот достатні;
 • шанси виграти приз «Take 5» також великі;
 • миттєва функція виграшу, яка може бути активована за додатковий 1 долар;
 • кошти, отримані за рахунок продажу білетів, ідуть на підтримку добрих справ.

Переваги, безумовно, радують, але Take 5 має й деякі недоліки.

Мінуси:

 • немає можливості для купівлі білетів поза штатом;
 • джекпоти й нижні рівні виграшів не дуже вражають;
 • Нью-Йорк має як державне, так і федеральне оподаткування, застосовуване до лотерейних призів.

Take 5 не може запропонувати запаморочливі суми виграшів, але вона зможе вас розважити й підбадьорити в погоні за багатомільйонними призами інших міжнародних лотерейних ігор.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec