Лотереї Англії

121

Наявність великих національних лотерей підвищує престиж країни і збільшує відрахування до бюджету. Лотереї всього світу набирають обертів, значна кількість яких давно стали бестселерами. Серед них лотереї Англії. Британське лото відоме ще з 1994 року, багато людей встигли збагатитися за рахунок цієї лотереї. Серед гравців люди всіх соціальних верств та різного віку.

Вважається, що саме в цій країні вперше почали проводити регулярні тиражі. При цьому середньовічні умови були більш вигідними для гравців. У XVI столітті кожний квиток європейської лотереї в Англії був виграшним, у ньому обов’язково приховувалась якась сума. На сьогоднішній день у Великобританії проходять десятки різних ігор, але ми будемо акцентувати увагу тільки на пан’європейських варіантах.

Творці лото вже подбали про те, як грати в англійські лотереї онлайн, щоб розширити аудиторію гравців і дати вам можливість приєднатися до клубу любителів британського лото. Після розширення доступу до гри в Інтернеті щоденна кількість продажу білетів суттєво зросла.

Статистика показує: жителі інших країн зацікавлені в нових способах заробітку, тому динаміка популярності британських лотерей зростає. Для багатьох людей це не просто азартна гра для душі, а й реальний засіб заробляти великі гроші. Вам досить просто перейти за посиланням, і всі лотереї Англії, список яких представлено нижче, стануть доступні для користування. 

 • Euro millions UK

  Euro millions UK

  Правила гри в «Євроміліонз» в Англії дуже прості та доступні для зручності гравців. Необхідно обрати п’ять чисел від 1 до 50 і два номери «Лакі Стар» (додаткові кулі) від 1 до 11. Крім цього, є можливість обрати додаткові цифри за допомогою функції «випадковий вибір». Ви можете стати мільйонером «Євроміліонз» Британії за допомогою кожного рядка білета. Грою передбачена можливість обрати до семи чисел на кожній ігровій позиції.

  Джекпот лотереї Euromillions UK – 190 млн євро, на даний момент це найбільший виграш за всю історію гри. Зіграйте, можливо, ваш квиток переможе саме сьогодні.

  Детальніше

 • Thunderball

  Thunderball

  Для старту потрібно обрати 5 основних номерів від 1 до 39 і один номер «Thunderball» від 1 до 14. Є також можливість довірити вибір усіх номерів комп’ютеру. Для цього скористайтеся функцією «Lucky Dip».

  У квитка є 7 полів для заповнення. Для кожного з них обирається описана вище комбінація із 6 чисел. Кожний гравець може придбати для себе максимум 10 квитків.

  Ви можете виграти до 500,000 фунтів стерлінгів, якщо буде збіг 5 основних номерів і Thunderball. Ви виграєте 3 фунти, у разі якщо буде збіг тільки номера Thunderball. Зіграйте, виграти дуже просто. Успіх супроводжує наполегливих гравців.

  Детальніше

 • Irish Lotto

  Irish Lotto

  Ірландські лотереї можуть похвалитися одними із кращих джекпотів і призових шансів у всій Європі. Наприклад, порівнюючи з національною британською лотереєю, шанси стати переможцем у 4 рази більше, а різниця в максимально можливому виграші – більше 30 млн фунтів. Організатори також подбали про підвищення вигідності призів для щасливчиків, які не зірвали головний куш, але теж купили щасливі білети.

  Детальніше

 • UK National Lottery

  UK National Lottery

  Правила проведення гри не змінювалися більше 20 років. Організатори лотереї в 2013 році змінили концепцію й побачили, що новий формат залучає більше людей. Збільшилася сума ставки (з 1 до 2 фунтів стерлінгів) і структура роздачі призів. У результаті вдалося добитися збільшення джекпота середи на 400 000 фунтів, а суботнього джекпота – у середньому на 1,1 млн фунтів.

  Детальніше

Лотереї Англії — квитки для безпечної гри

Вас зацікавили британські лотереї? Квитки, які гарантують виплату грошового призу в разі перемоги, можна придбати тільки на офіційному сайті або сайтах-представниках різних видів лото. Будь ласка, не купуйте білети в неавторизованих точках продажу, не дайте шахраям збагатитися за ваш рахунок. Доступ до офіційного сайту лотерей можна отримати через наш інтернет-портал.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec