UK National Lottery

UK National Lottery – британська національна лотерея, яка стабільно з 1994 року збирає глядачів у телеекранів. Перший розіграш в історії британської національної лотереї визначив сімох переможців, які в загальній сумі виграли близько 6 млн фунтів стерлінгів. Реальні історії переможців надихають людей випробувати свої сили та перевіряти, наскільки удача до них прихильна. Організатори лотереї пропонують гравцям досить вигідні та зручні умови для участі й дійсно виплачують призи.

UK National Lottery

Тепер з’явилася можливість розширити аудиторію гравців, вивівши гру в онлайн. Інтернет доступний повсюдно, і всі бажаючі можуть приєднатися до розіграшів джекпота та більш дрібних призів.

UK National Lottery  – правила гри

Правила проведення гри не змінювалися більше 20 років. Організатори лотереї в 2013 році змінили концепцію й побачили, що новий формат залучає більше людей. Збільшилася сума ставки (з 1 до 2 фунтів стерлінгів) і структура роздачі призів. У результаті вдалося добитися збільшення джекпота середи на 400 000 фунтів, а суботнього джекпота – у середньому на 1,1 млн фунтів.

Не дуже давно правила знову були змінені. У 2015 році гра проводиться не у форматі 6/49, а у форматі 6/59. Тобто для того щоб одержати головну грошову винагороду, вам потрібно правильно вгадати 6 цифр із набору  59 кульок.

Додано нову категорію міні-розіграшів – LuckyDip. Якщо ви відгадуєте 2 номери із 6, то одержуєте компенсацію вартості білета.

Також у 2015 році зміни торкнулися додаткової опції гри, яка називається Lotto Raffle. Організатори лотереї зменшили кількість гарантованих власників 20 000 фунтів із 50 до 20 чоловік, проте додали одного щасливчика, який отримає 1 млн фунтів! Переможці номінації Lotto Raffle визначаються за допомогою коду Raffle, який є на будь-якому лотерейному білеті. Вибір гравців здійснюється тільки за підсумками проданих білетів. Тобто завжди всі призи з категорії одержують реальні люди, грошові суми не випадають на непродані білети.

Якщо в поточному розіграші ніхто не стає власником джекпота, то його сума збільшується та переноситься на наступний тираж. Максимально можливий джекпот – 50 млн фунтів стерлінгів.

Білети британської національної лотереї

Поле білета дозволяє зробити до 7 ставок, кожна з яких оплачується окремо. На всіх примірниках є код Raffle, що автоматично робить покупця учасником розіграшу додаткових грошових призів.

Ви також можете вибирати кількість тижнів, протягом яких ваша ставка буде актуальною і, відповідно, буде брати участь у розіграшах. Вибір обмежено 8 тижнями.

UK National Lottery

Захист від протиправних дій

Якщо ви не хочете стати жертвою шахраїв, то використовуйте для купівлі білетів тільки офіційний сайт лотереї або сайти авторизованих партнерів. Виграшні квитки, куплені в сумнівних точках продажу, не гарантують вам одержання грошей. Купівля лотерейних квитків на офіційному інтернет-порталі – єдиний достатньо захищений і надійний спосіб.

Вимоги та обмеження

Гравці повинні бути повнолітніми, щоб мати законну можливість одержати приз у разі перемоги в будь-якій із номінацій. Пам’ятайте, що на виграш за квитком може претендувати тільки його покупець.

Для одержання виплат ви повинні перебувати в тій же країні, де були на момент проведення розіграшу лотереї.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec