Австралія — «Лото Середа» (Wednesday Tattslotto)

Лотерея в середу в Австралії — скромна можливість із прихованим потенціалом?

Wednesday Tattslotto

Проведемо короткий огляд Wednesday Tattslotto в Австралії? Лото по середах належить до найпопулярніших, хоча пропонує досить скромний джекпот. Ми вважаємо, що відносно гарні шанси і той факт, що ви можете обрати два додаткових номери на кожний розіграш, підвищують його репутацію. Як би то не було, ви вже тут, і ви хочете дізнатися, чи варто спробувати лото по середах. Сядьте, зробіть ковток кави (або ще чогось того, що ви п’єте), і дозвольте нам провести вас крізь лабіринт австралійських лотерей.

Чи є лото по середах шахрайською організацією?

Головне, що потрібно знати, дане лото далеке від шахрайства. Воно існує з 1979 року. Це національна лотерея, і до введення Oz Lotto це була найбільша можливість для всієї країни виграти легкі гроші. Tatts Group є компанією, відповідальною за продаж лотерейних білетів по середах, і це цілком легальний і законний бізнес. На офіційному сайті лотереї доступна докладна інформація про компанію.

Wednesday Tattslotto

Wednesday Tattslotto – правила гри

Лото по середах — це те саме, що й суботнє лото в Австралії. Для кожного розіграшу гравці повинні обрати 6 номерів із 45. Це первинні номери. Гравці також можуть обрати два додаткових номери, які дають певні нагороди.

Джекпот виграється тільки тоді, коли гравець угадує всі шість основних номерів. Є також досить вражаючі нагороди за одержання п’яти основних номерів плюс один додатковий правильний або п’ять основних номерів.

Гравці можуть самостійно обирати номери або купувати білет із довільно обраними номерами — це варіант, який дозволяє перевірити інтуїцію або довіритися випадку.

Призові рівні, виграшні розподіли та коефіцієнти

Звучить непогано, але давайте перейдемо до основного — скільки ви можете виграти? Лото проходить по середах із гарантованим джекпотом в 1 млн доларів. Шанси виграти великі кошти — 1 із 8,155 мільйона.

Так, зараз ви можете сказати собі, що цей джекпот досить низький. Ви маєте рацію, але це не зовсім так! У той час як звичайний джекпот не є чимось, що може викликати хвилювання, то тут є спеціальні події та мегадвоки. Уважно стежте за ними! Джекпот під час спеціальних заходів може досягати 20 млн австралійських доларів і більше!

Шанси вгадати п’ять правильних первинних номерів плюс один додатковий — 1 до 678 755. Шанси вгадати п’ять правильних чисел — це 1 до 36 689, чотири виграшних номери — 1 до 733 і три виграшних номери плюс один або два додаткових — 1 до 297.

Коефіцієнти шансів на перемогу

 1. Приз 6= 1: 8,145,060
 2. Приз 5 + 1= 1: 678 755
 3. Приз 5= 1: 36 689
 4. Приз 4= 1: 733
 5. Приз 3 + 1= 1: 297
 6. Приз 2 + 2= 1: 144
 7. Приз 1 + 2= 1: 144

Тепер давайте візьмемо ці шанси та перетворимо їх у реальні величини нагород. Якщо ми візьмемо останню гру, то з усіх переможців ніхто не зміг угадати всі шість первинних номерів. Було дев’ять щасливчиків, які вгадали п’ять номерів і один додатковий, кожний з яких забрав додому 6 806 австралійських доларів. Люди, у яких було п’ять правильних чисел, отримали 538 доларів, і ті, у кого було чотири правильних числа, отримали 27,90 долара кожний.

Очевидно, що суми не настільки вражаючі, як ті, що можуть запропонувати деякі інші міжнародні лотереї. Проте шанси дуже гарні, а гроші, які ви можете виграти, не обкладаються податком. Сума також може бути запитана у вигляді одноразової виплати. Якщо ви міжнародний гравець, було б непогано проконсультуватися з адвокатом і з’ясувати, чи будете ви платити податок на прибуток у своїй країні.

Wednesday Tattslotto

Варіанти гри в Лото по середах

Wednesday Tattslotto дає вам деяку можливість вибору, коли йдеться про варіанти гри. От перелік того, що ви могли б спробувати:

 • квиток із номерами, які ви обрали;
 • попередньо заповнений квиток, який містить випадково обрані числа;
 • система: це варіант для збільшення кількості ігор, у які ви можете зіграти. Очевидно, що гра в більшому відсотку ігор збільшить ваші шанси на перемогу. Існує два типи системних ігор: більша кількість номерів (ви проводите кожну гру з більшим набором чисел) і менша кількість чисел (цей варіант зменшує правильні номери, які ви повинні мати, щоб виграти);
 • синдикати: лотерея по середах дозволяє грати в синдикат. Це група людей, які грають у лото разом і ділять виграші серед усіх членів синдикату;
 • Multiweek play: дозволяє відправляти цифри для розіграшу на найближчі два, п’ять або десять тижнів.

Очевидно, що якщо ви хочете виграти щось серйозне, вам варто почекати особливої події. Вони оголошуються заздалегідь. Перевіряйте новини частіше, щоб з’ясувати, чи буде щось захоплююче в найближчі тижні.

 • Visa1
 • Payp
 • Skrill1
 • Giropayidea11
 • Sofort1
 • Nortgeotrast11
 • Nortonsec
 • Mcafeesec
 • Geotrustsec
 • Trustsec
 • Garsatifsec
 • Webutationsec